U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 4 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
837460 12:00 GVI (1) Skovshoved IF (1)
12:00
GVI (1)
Skovshoved IF (1)
837461 12:00 Virum-Sorgenfri BK (1)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (1) er taberdømt
B 1903 (2) 1
12:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
B 1903 (2)
837464 12:30 GVI (1) Virum-Sorgenfri BK (1)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (1) er taberdømt
1
12:30
GVI (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
837465 12:30 Skovshoved IF (1) B 1903 (2)
12:30
Skovshoved IF (1)
B 1903 (2)
837462 13:00 B 1903 (2) GVI (1)
13:00
B 1903 (2)
GVI (1)
837463 13:00 Skovshoved IF (1) Virum-Sorgenfri BK (1)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (1) er taberdømt
1
13:00
Skovshoved IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Husumparken Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
837466 09:00 Husum Bk HIK Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
09:00
Husum Bk
HIK
837467 09:00 Bispebjerg Bk. BK Fix Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
09:00
Bispebjerg Bk.
BK Fix
837468 09:30 BK Fix Husum Bk Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
09:30
BK Fix
Husum Bk
837469 09:30 HIK Bispebjerg Bk. Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
09:30
HIK
Bispebjerg Bk.
837470 10:00 Husum Bk Bispebjerg Bk. Bane 1 C (5 mands) - Kunstgræs
10:00
Husum Bk
Bispebjerg Bk.
837471 10:00 HIK BK Fix Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
10:00
HIK
BK Fix
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
837454 11:45 Nørrebro United (2) Aakanden GF
11:45
Nørrebro United (2)
Aakanden GF
837455 11:45 Lundtofte Boldklub (2) Stefan
11:45
Lundtofte Boldklub (2)
Stefan
837456 12:15 Stefan Nørrebro United (2)
12:15
Stefan
Nørrebro United (2)
837457 12:15 Aakanden GF Lundtofte Boldklub (2)
12:15
Aakanden GF
Lundtofte Boldklub (2)
837458 12:45 Nørrebro United (2) Lundtofte Boldklub (2)
12:45
Nørrebro United (2)
Lundtofte Boldklub (2)
837459 12:45 Aakanden GF Stefan
12:45
Aakanden GF
Stefan
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Lundehusparken Lersø Park Allé 152 2100 København Ø
837478 11:30 Bispebjerg Bk. GVI (1)
11:30
Bispebjerg Bk.
GVI (1)
837479 11:30 B 1903 (2) Aakanden GF
11:30
B 1903 (2)
Aakanden GF
837480 12:00 Aakanden GF Bispebjerg Bk.
12:00
Aakanden GF
Bispebjerg Bk.
837481 12:00 GVI (1) B 1903 (2)
12:00
GVI (1)
B 1903 (2)
837482 12:30 Bispebjerg Bk. B 1903 (2)
12:30
Bispebjerg Bk.
B 1903 (2)
837483 12:30 GVI (1) Aakanden GF
12:30
GVI (1)
Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
837484 09:00 BK Fix Skovshoved IF (1)
09:00
BK Fix
Skovshoved IF (1)
837485 09:00 Husum Bk Lundtofte Boldklub (2)
09:00
Husum Bk
Lundtofte Boldklub (2)
837486 09:30 Lundtofte Boldklub (2) BK Fix
09:30
Lundtofte Boldklub (2)
BK Fix
837487 09:30 Skovshoved IF (1) Husum Bk
09:30
Skovshoved IF (1)
Husum Bk
837488 10:00 BK Fix Husum Bk
10:00
BK Fix
Husum Bk
837489 10:00 Skovshoved IF (1) Lundtofte Boldklub (2)
10:00
Skovshoved IF (1)
Lundtofte Boldklub (2)
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
837472 10:00 HIK Nørrebro United (2) 1
10:00
HIK
Nørrebro United (2)
837473 10:00 Stefan Virum-Sorgenfri BK (1) 1
10:00
Stefan
Virum-Sorgenfri BK (1)
837474 10:30 Virum-Sorgenfri BK (1) HIK 1
10:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
HIK
837475 10:30 Nørrebro United (2) Stefan 1
10:30
Nørrebro United (2)
Stefan
837476 11:00 HIK Stefan 1
11:00
HIK
Stefan
837477 11:00 Nørrebro United (2) Virum-Sorgenfri BK (1) 1
11:00
Nørrebro United (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU Sjælland 4000 Roskilde
837496 10:30 Virum-Sorgenfri BK (1)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (1) er taberdømt
BK Fix 1
10:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
BK Fix
837497 10:30 Stefan Aakanden GF 1
10:30
Stefan
Aakanden GF
837498 11:00 Aakanden GF Virum-Sorgenfri BK (1)
!
NB: Virum-Sorgenfri BK (1) er taberdømt
1
11:00
Aakanden GF
Virum-Sorgenfri BK (1)
837499 11:00 BK Fix Stefan 1
11:00
BK Fix
Stefan
837500 11:30 Virum-Sorgenfri BK (1) Stefan 1
11:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
Stefan
837501 11:30 BK Fix Aakanden GF 1
11:30
BK Fix
Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Lundtofte Idrætsplads Ravnholmvej 11 2800 Kgs.Lyngby
837502 09:00 Lundtofte Boldklub (2) Husum Bk
09:00
Lundtofte Boldklub (2)
Husum Bk
837503 09:00 HIK GVI (1)
09:00
HIK
GVI (1)
837504 09:30 GVI (1) Lundtofte Boldklub (2)
09:30
GVI (1)
Lundtofte Boldklub (2)
837505 09:30 Husum Bk HIK
09:30
Husum Bk
HIK
837506 10:00 Lundtofte Boldklub (2) HIK
10:00
Lundtofte Boldklub (2)
HIK
837507 10:00 Husum Bk GVI (1)
10:00
Husum Bk
GVI (1)
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
837490 09:00 B 1903 (2) Bispebjerg Bk. Bane 1A-1
09:00
B 1903 (2)
Bispebjerg Bk.
837491 09:00 Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Skovshoved IF (1) Bane 1A-2
09:00
Nørrebro United (2)
Skovshoved IF (1)
837492 09:30 Skovshoved IF (1) B 1903 (2) Bane 1A-1
09:30
Skovshoved IF (1)
B 1903 (2)
837493 09:30 Bispebjerg Bk. Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Bane 1A-2
09:30
Bispebjerg Bk.
Nørrebro United (2)
837494 10:00 B 1903 (2) Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Bane 1A-1
10:00
B 1903 (2)
Nørrebro United (2)
837495 10:00 Bispebjerg Bk. Skovshoved IF (1) Bane 1A-2
10:00
Bispebjerg Bk.
Skovshoved IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind