U7 drenge 3-mands (16) - 20. august, Pulje 21 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Sønderkærskolen Kettegård Alle 2 2650 Hvidovre
373128 10:00 Værløse BK (2) Oversidder
10:00
Værløse BK (2)
Oversidder
373129 10:00 B. 82, Virum (2) Orient GI (2)
10:00
B. 82, Virum (2)
Orient GI (2)
373130 10:20 Måløv BK (1) Rosenhøj BK (2)
10:20
Måløv BK (1)
Rosenhøj BK (2)
373131 10:20 Greve Fodbold (3) Værløse BK (2)
10:20
Greve Fodbold (3)
Værløse BK (2)
373132 10:40 Orient GI (2) Måløv BK (1)
10:40
Orient GI (2)
Måløv BK (1)
373133 10:40 Oversidder B. 82, Virum (2)
10:40
Oversidder
B. 82, Virum (2)
373405 11:00 Rosenhøj BK (2) Greve Fodbold (3)
11:00
Rosenhøj BK (2)
Greve Fodbold (3)
966189 11:00 Værløse BK (2) B. 82, Virum (2)
11:00
Værløse BK (2)
B. 82, Virum (2)
966389 11:20 Måløv BK (1) Greve Fodbold (3)
11:20
Måløv BK (1)
Greve Fodbold (3)
966390 11:20 Oversidder Orient GI (2)
11:20
Oversidder
Orient GI (2)
966391 11:40 B. 82, Virum (2) Rosenhøj BK (2)
11:40
B. 82, Virum (2)
Rosenhøj BK (2)
966392 11:40 Måløv BK (1) Værløse BK (2)
11:40
Måløv BK (1)
Værløse BK (2)
393053 12:00 Orient GI (2) Rosenhøj BK (2)
12:00
Orient GI (2)
Rosenhøj BK (2)
393111 12:00 Greve Fodbold (3) Oversidder
12:00
Greve Fodbold (3)
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 15/8 til 3- og 5-mandsstævnerne, der spilles den 3.-4.september.

Log ind