MENU

U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
323840 ti
09-08 2022
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Måløv BK Gundsølillehallen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
323841
13-08 2022
Kl. 10:00
Glostrup Stenløse BK Østervangsbanerne
4
-
6
323842
13-08 2022
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Hundige BK (1) Nørrekær
1
-
4
323839
14-08 2022
Kl. 11:15
Taastrup FC Brøndby Strand IK NyBolig Park
1
-
7
323845 on
17-08 2022
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK Vallensbæk IF Langbjergskolen
10
-
4
323846
20-08 2022
Kl. 13:15
Måløv BK Taastrup FC Måløv Idrætspark
3
-
16
323843
21-08 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK BK Vest, Rødovre Stenløse Stadion
7
-
8
323847
21-08 2022
Kl. 10:00
Hundige BK (1) Gundsølille SGIF Hundige Boldfælled
8
-
2
323844
21-08 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold (1) Glostrup Greve Idræts Center
4
-
1
323838 ti
23-08 2022
Kl. 17:15
Vallensbæk IF Greve Fodbold (1) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
4
323848
27-08 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Greve Fodbold (1) Stenløse Stadion
4
-
2
323851
27-08 2022
Kl. 10:00
Glostrup Brøndby Strand IK Østervangsbanerne
1
-
8
323850
27-08 2022
Kl. 11:15
Taastrup FC Hundige BK (1) NyBolig Park
0
-
12
323852
28-08 2022
Kl. 11:00
BK Vest, Rødovre Gundsølille SGIF Nørrekær
2
-
1
323849
28-08 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
9
-
3
323855 ti
30-08 2022
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Taastrup FC Gundsølillehallen
7
-
2
323854 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK Stenløse BK Langbjergskolen
3
-
6
323856
04-09 2022
Kl. 10:00
Måløv BK Glostrup Måløv Idrætspark
7
-
0
323853
04-09 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold (1) BK Vest, Rødovre Greve Idræts Center
1
-
10
323857
04-09 2022
Kl. 14:00
Hundige BK (1) Vallensbæk IF Hundige Boldfælled
8
-
1
323858
10-09 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
10
-
2
323861
10-09 2022
Kl. 10:00
Glostrup Hundige BK (1) Østervangsbanerne
2
-
14
323859
10-09 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Gundsølille SGIF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
323862
10-09 2022
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Taastrup FC Nørrekær
5
-
2
323860
11-09 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold (1) Brøndby Strand IK Greve Idræts Center
10
-
5
323864 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK BK Vest, Rødovre Langbjergskolen
1
-
11
324970 to
15-09 2022
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Glostrup Gundsølillehallen
6
-
3
323863
18-09 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park
0
-
11
324971
18-09 2022
Kl. 10:00
Måløv BK Greve Fodbold (1) Måløv Idrætspark
1
-
5
324972
18-09 2022
Kl. 10:00
Hundige BK (1) Stenløse BK Hundige Boldfælled
8
-
2
324975 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Brøndby Strand IK Måløv BK Langbjergskolen
7
-
7
324973
24-09 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
5
-
2
324976
24-09 2022
Kl. 10:00
Glostrup Taastrup FC Østervangsbanerne
1
-
4
325477
24-09 2022
Kl. 11:00
Måløv BK Hundige BK (1) Måløv Idrætspark
3
-
3
324977
24-09 2022
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Vallensbæk IF Nørrekær
5
-
1
324980 ti
27-09 2022
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Greve Fodbold (1) Gundsølillehallen
5
-
6
324974
to
29-09 2022
Kl. 17:30
Greve Fodbold (1) Hundige BK (1) Greve Idræts Center
3
-
2
324981
01-10 2022
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Måløv BK Nørrekær
8
-
5
324978
01-10 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
5
-
0
324979
01-10 2022
Kl. 11:15
Taastrup FC Stenløse BK NyBolig Park
2
-
6
324982
02-10 2022
Kl. 10:00
Hundige BK (1) Brøndby Strand IK Hundige Boldfælled
3
-
2
325475 ti
04-10 2022
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Gundsølille SGIF Langbjergskolen
2
-
3
324993
08-10 2022
Kl. 10:00
Stenløse BK Vallensbæk IF Stenløse Stadion
3
-
5
325476
08-10 2022
Kl. 10:00
Glostrup BK Vest, Rødovre Østervangsbanerne
2
-
7
324994
09-10 2022
Kl. 11:30
Greve Fodbold (1) Taastrup FC Greve Idræts Center
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind