MENU

8-M+32 1 - Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
714945 ma
08-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
714942 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ringsted IF
714944 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Ishøj IF Gadehaveskolen kunstgræs
6
-
0
714943
to
11-08 2022
Kl. 19:30
Køge FC Mosede BK Ravnsborghallen
4
-
3
714948
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion Kunstgræs
0
-
9
714947
ma
15-08 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Høje Tåstrup IF NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
4
714946 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
714949 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
714950 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Køge FC
714955 ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Køge FC
714951
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Taastrup FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
2
714953 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
714954 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Ringsted IF Gadehaveskolen kunstgræs
Udehold taberdømt
714957
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Ishøj IF Ringsted Stadion Kunstgræs
6
-
2
714960 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Oversidder Greve Fodbold
714958 to
01-09 2022
Kl. 19:30
Køge FC Oversidder Ravnsborghallen
714956 to
01-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
714965 ma
05-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
714963
ma
05-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
4
714964 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
714961 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
714962
10-09 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Køge FC Greve Idræts Center
2
-
1
714967 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion Kunstgræs
714970 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Oversidder Ishøj IF
714966 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Greve Fodbold
714968 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Køge FC Høje Tåstrup IF Ravnsborghallen
1
-
2
714975 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Greve Fodbold
714974 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
714941
to
22-09 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
5
-
1
714972 to
22-09 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
714980 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Oversidder Ringsted IF
714973 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Mosede BK Ringsted Stadion Kunstgræs
1
-
8
714979 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Mosede BK
714971
ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Ishøj IF Køge FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
7
714977 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ishøj IF
714952 on
28-09 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Mosede BK Greve Idræts Center
3
-
1
714969 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
Udehold taberdømt
714983 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Køge FC Ringsted Stadion Kunstgræs
3
-
1
714976 ma
03-10 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Høje Tåstrup IF Greve Idræts Center
2
-
2
714982 ma
03-10 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
714984 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Høje Tåstrup IF Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
714985 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
714959 on
05-10 2022
Kl. 17:30
Mosede BK Høje Tåstrup IF Mosede-skolen
3
-
1
714981 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
714978
08-10 2022
Kl. 13:30
Taastrup FC Køge FC NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind