U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022, Pulje 55 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
440642
13-08 2022
10:00 Skagen IK VUG Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
13. aug 2022
10:00
Skagen IK
VUG
440644
13-08 2022
10:00 Frederikshavn fI AaB M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
13. aug 2022
10:00
Frederikshavn fI
AaB
440643
14-08 2022
11:30 IF Skjold Sæby Brønderslev IF Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
14. aug 2022
11:30
IF Skjold Sæby
Brønderslev IF
440641
14-08 2022
13:00 Nørresundby FB (2) Lundergård IU Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
14. aug 2022
13:00
Nørresundby FB (2)
Lundergård IU
440645
on17-08 2022
18:00 SIV Aalborg KFUM (U11) V.Hjermitslev Boldklub
17. aug 2022
18:00
SIV
Aalborg KFUM (U11)
440649
21-08 2022
10:00 AaB SIV AaB's Anlæg
21. aug 2022
10:00
AaB
SIV
440765
21-08 2022
10:00 Lundergård IU Frederikshavn fI Lundergårdhallen
21. aug 2022
10:00
Lundergård IU
Frederikshavn fI
440767
21-08 2022
10:00 Brønderslev IF Skagen IK Arena Kop & Kande (Brønderslev)
21. aug 2022
10:00
Brønderslev IF
Skagen IK
440786
21-08 2022
10:00 Aalborg KFUM (U11) IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena (KFUM)
21. aug 2022
10:00
Aalborg KFUM (U11)
IF Skjold Sæby
440766
21-08 2022
10:30 VUG Nørresundby FB (2) Kenta Arena (Gandrup)
21. aug 2022
10:30
VUG
Nørresundby FB (2)
440790
27-08 2022
10:00 Frederikshavn fI VUG M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
27. aug 2022
10:00
Frederikshavn fI
VUG
440791
27-08 2022
10:00 SIV IF Skjold Sæby V.Hjermitslev Boldklub
27. aug 2022
10:00
SIV
IF Skjold Sæby
440789
27-08 2022
11:15 Skagen IK Aalborg KFUM (U11) Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
27. aug 2022
11:15
Skagen IK
Aalborg KFUM (U11)
440787
28-08 2022
10:00 AaB Lundergård IU AaB's Anlæg
28. aug 2022
10:00
AaB
Lundergård IU
440788
28-08 2022
11:00 Nørresundby FB (2) Brønderslev IF Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
28. aug 2022
11:00
Nørresundby FB (2)
Brønderslev IF
440792
04-09 2022
10:00 Lundergård IU SIV Lundergårdhallen
04. sep 2022
10:00
Lundergård IU
SIV
440793
04-09 2022
10:00 VUG AaB Ulsted El Arena (Ulsted)
04. sep 2022
10:00
VUG
AaB
440795
04-09 2022
10:00 Brønderslev IF Frederikshavn fI Arena Kop & Kande (Brønderslev)
04. sep 2022
10:00
Brønderslev IF
Frederikshavn fI
440796
04-09 2022
11:30 Aalborg KFUM (U11) Nørresundby FB (2) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
04. sep 2022
11:30
Aalborg KFUM (U11)
Nørresundby FB (2)
440794
04-09 2022
11:30 IF Skjold Sæby Skagen IK Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
04. sep 2022
11:30
IF Skjold Sæby
Skagen IK
440799
10-09 2022
10:00 Lundergård IU VUG Lundergårdhallen
10. sep 2022
10:00
Lundergård IU
VUG
440801
10-09 2022
10:00 SIV Skagen IK Nols Stadion (Saltum)
10. sep 2022
10:00
SIV
Skagen IK
440800
10-09 2022
11:30 Frederikshavn fI Aalborg KFUM (U11) M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
10. sep 2022
11:30
Frederikshavn fI
Aalborg KFUM (U11)
440798
11-09 2022
09:45 Nørresundby FB (2) IF Skjold Sæby Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
11. sep 2022
09:45
Nørresundby FB (2)
IF Skjold Sæby
440797
11-09 2022
10:00 AaB Brønderslev IF AaB's Anlæg
11. sep 2022
10:00
AaB
Brønderslev IF
440803
17-09 2022
12:00 VUG SIV Ulsted El Arena (Ulsted)
17. sep 2022
12:00
VUG
SIV
440805
18-09 2022
10:00 Brønderslev IF Lundergård IU Arena Kop & Kande (Brønderslev)
18. sep 2022
10:00
Brønderslev IF
Lundergård IU
440802
18-09 2022
11:00 Skagen IK Nørresundby FB (2) Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
18. sep 2022
11:00
Skagen IK
Nørresundby FB (2)
440804
18-09 2022
11:30 IF Skjold Sæby Frederikshavn fI Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
18. sep 2022
11:30
IF Skjold Sæby
Frederikshavn fI
440811
24-09 2022
10:00 SIV Nørresundby FB (2) Nols Stadion (Saltum)
24. sep 2022
10:00
SIV
Nørresundby FB (2)
440808
25-09 2022
10:00 Lundergård IU Aalborg KFUM (U11) Lundergårdhallen
25. sep 2022
10:00
Lundergård IU
Aalborg KFUM (U11)
440807
25-09 2022
14:00 AaB IF Skjold Sæby AaB's Anlæg
25. sep 2022
14:00
AaB
IF Skjold Sæby
440810
on28-09 2022
17:30 Frederikshavn fI Skagen IK M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
28. sep 2022
17:30
Frederikshavn fI
Skagen IK
440806
on28-09 2022
17:30 Aalborg KFUM (U11) AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
28. sep 2022
17:30
Aalborg KFUM (U11)
AaB
440809
on28-09 2022
18:00 VUG Brønderslev IF Vester Hassing Stadion
28. sep 2022
18:00
VUG
Brønderslev IF
440814
01-10 2022
10:00 IF Skjold Sæby Lundergård IU Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
01. okt 2022
10:00
IF Skjold Sæby
Lundergård IU
440815
01-10 2022
10:00 SIV Brønderslev IF Ingstrup Stadion
01. okt 2022
10:00
SIV
Brønderslev IF
440816
01-10 2022
10:00 Aalborg KFUM (U11) VUG Nordjyske Bank Arena (KFUM)
01. okt 2022
10:00
Aalborg KFUM (U11)
VUG
440812
02-10 2022
09:45 Nørresundby FB (2) Frederikshavn fI Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
02. okt 2022
09:45
Nørresundby FB (2)
Frederikshavn fI
440813
02-10 2022
11:15 Skagen IK AaB
!
NB: AaB er taberdømt
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
02. okt 2022
11:15
Skagen IK
AaB
440821
on05-10 2022
17:30 Brønderslev IF Aalborg KFUM (U11) Arena Kop & Kande (Brønderslev)
05. okt 2022
17:30
Brønderslev IF
Aalborg KFUM (U11)
440819
08-10 2022
11:00 VUG IF Skjold Sæby Vester Hassing Stadion
08. okt 2022
11:00
VUG
IF Skjold Sæby
440820
08-10 2022
11:30 Frederikshavn fI SIV M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
08. okt 2022
11:30
Frederikshavn fI
SIV
440817
09-10 2022
10:00 AaB Nørresundby FB (2) AaB's Anlæg
09. okt 2022
10:00
AaB
Nørresundby FB (2)
440818
09-10 2022
10:00 Lundergård IU Skagen IK Lundergårdhallen
09. okt 2022
10:00
Lundergård IU
Skagen IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind