U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
308744
on10-08 2022
18:30 Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
2
-
0
10. aug 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold
2
BSF
0
308741
on10-08 2022
19:00 B93 Allerød Fodbold Klub B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
10. aug 2022
19:00
B93
1
Allerød Fodbold Klub
5
308745
14-08 2022
11:15 HB Køge Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. aug 2022
11:15
HB Køge
Oversidder
308750
20-08 2022
11:00 Oversidder HIK
20. aug 2022
11:00
Oversidder
HIK
308749
20-08 2022
12:00 Farum BK FA 2000 Farum Park
20
-
0
20. aug 2022
12:00
Farum BK
20
FA 2000
0
308748
20-08 2022
13:00 Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion
0
-
2
20. aug 2022
13:00
Brøndbyernes IF
0
B93
2
308747
21-08 2022
10:00 Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
2
-
0
21. aug 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub
2
Roskilde Pigefodbold
0
308746
21-08 2022
12:00 BSF HB Køge Ballerup Idrætspark
1
-
1
21. aug 2022
12:00
BSF
1
HB Køge
1
308742
on24-08 2022
18:30 FA 2000 Brøndbyernes IF Brøndby Stadion
0
-
0
24. aug 2022
18:30
FA 2000
0
Brøndbyernes IF
0
308743
to25-08 2022
18:45 HIK Farum BK HIK
0
-
5
25. aug 2022
18:45
HIK
0
Farum BK
5
308752
28-08 2022
10:00 B93 Farum BK B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
7
28. aug 2022
10:00
B93
2
Farum BK
7
308753
28-08 2022
10:00 FA 2000 Oversidder Jens Jessens Vej
28. aug 2022
10:00
FA 2000
Oversidder
308754
28-08 2022
10:00 Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
0
-
0
28. aug 2022
10:00
Roskilde Pigefodbold
0
Brøndbyernes IF
0
308755
28-08 2022
11:15 HB Køge HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
28. aug 2022
11:15
HB Køge
1
HIK
2
308751
28-08 2022
12:00 BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
0
-
4
28. aug 2022
12:00
BSF
0
Allerød Fodbold Klub
4
308760
03-09 2022
11:00 Oversidder B93
03. sep 2022
11:00
Oversidder
B93
308757
03-09 2022
14:00 Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
0
-
2
03. sep 2022
14:00
Brøndbyernes IF
0
BSF
2
308756
04-09 2022
10:00 Allerød Fodbold Klub HB Køge Allerød Idrætspark
2
-
0
04. sep 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub
2
HB Køge
0
308764
on07-09 2022
18:30 Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
07. sep 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
308763
on07-09 2022
19:00 Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
1
-
0
07. sep 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
1
Brøndbyernes IF
0
308761
10-09 2022
12:00 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
1
-
4
10. sep 2022
12:00
BSF
1
Farum BK
4
308762
11-09 2022
10:00 B93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
2
11. sep 2022
10:00
B93
5
HIK
2
308765
11-09 2022
11:15 HB Køge FA 2000 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
3
11. sep 2022
11:15
HB Køge
2
FA 2000
3
308758
to15-09 2022
18:45 HIK FA 2000 HIK
4
-
2
15. sep 2022
18:45
HIK
4
FA 2000
2
308770
17-09 2022
11:00 Oversidder BSF
17. sep 2022
11:00
Oversidder
BSF
308767
17-09 2022
13:00 Brøndbyernes IF HB Køge Brøndby Stadion
2
-
2
17. sep 2022
13:00
Brøndbyernes IF
2
HB Køge
2
308766
18-09 2022
10:00 FA 2000 B93 Jens Jessens Vej
1
-
1
18. sep 2022
10:00
FA 2000
1
B93
1
308768
18-09 2022
12:00 HIK Roskilde Pigefodbold HIK
4
-
1
18. sep 2022
12:00
HIK
4
Roskilde Pigefodbold
1
308772
24-09 2022
10:00 Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
24. sep 2022
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
308771
24-09 2022
12:00 BSF HIK Ballerup Idrætspark
1
-
4
24. sep 2022
12:00
BSF
1
HIK
4
308773
24-09 2022
13:00 Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
1
-
9
24. sep 2022
13:00
Brøndbyernes IF
1
Farum BK
9
308774
25-09 2022
10:00 Roskilde Pigefodbold FA 2000 Himmelev Idrætspark
0
-
5
25. sep 2022
10:00
Roskilde Pigefodbold
0
FA 2000
5
308775
25-09 2022
11:15 HB Køge B93 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
10
25. sep 2022
11:15
HB Køge
0
B93
10
308769
ti27-09 2022
18:00 Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
4
-
0
27. sep 2022
18:00
Farum BK
4
Allerød Fodbold Klub
0
308780
01-10 2022
11:00 Oversidder Brøndbyernes IF
01. okt 2022
11:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
308776
02-10 2022
10:00 B93 Roskilde Pigefodbold B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
02. okt 2022
10:00
B93
3
Roskilde Pigefodbold
1
308777
02-10 2022
10:00 FA 2000 BSF Jens Jessens Vej
4
-
1
02. okt 2022
10:00
FA 2000
4
BSF
1
308779
02-10 2022
11:15 HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
6
02. okt 2022
11:15
HB Køge
0
Farum BK
6
308778
02-10 2022
12:00 HIK Allerød Fodbold Klub HIK
2
-
0
02. okt 2022
12:00
HIK
2
Allerød Fodbold Klub
0
308759
on05-10 2022
18:30 Farum BK Roskilde Pigefodbold Farum Park
4
-
1
05. okt 2022
18:30
Farum BK
4
Roskilde Pigefodbold
1
308781
09-10 2022
12:00 BSF B93 Ballerup Idrætspark
2
-
0
09. okt 2022
12:00
BSF
2
B93
0
308782
09-10 2022
12:00 Allerød Fodbold Klub FA 2000 Allerød Idrætspark
0
-
0
09. okt 2022
12:00
Allerød Fodbold Klub
0
FA 2000
0
308783
09-10 2022
12:00 Brøndbyernes IF HIK Brøndby Stadion
2
-
1
09. okt 2022
12:00
Brøndbyernes IF
2
HIK
1
308784
09-10 2022
12:00 Roskilde Pigefodbold HB Køge Himmelev Idrætspark
2
-
3
09. okt 2022
12:00
Roskilde Pigefodbold
2
HB Køge
3
308785
09-10 2022
12:00 Farum BK Oversidder Farum Park
09. okt 2022
12:00
Farum BK
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind