U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj, Pulje 8 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
580104
22-05 2022
10:00 Hundige BK (2) Taastrup FC (1) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
10:00
Hundige BK (2)
Taastrup FC (1)
580105
22-05 2022
10:00 Greve Fodbold (3) Havdrup GI Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
10:00
Greve Fodbold (3)
Havdrup GI
580106
22-05 2022
10:20 Taastrup FC (3) VG Fodbold Hundige Boldfælled
22. maj 2022
10:20
Taastrup FC (3)
VG Fodbold
580107
22-05 2022
10:20 Oversidder Hundige BK (2) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
10:20
Oversidder
Hundige BK (2)
580108
22-05 2022
10:40 Havdrup GI Taastrup FC (3) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
10:40
Havdrup GI
Taastrup FC (3)
580109
22-05 2022
10:40 Taastrup FC (1) Greve Fodbold (3) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
10:40
Taastrup FC (1)
Greve Fodbold (3)
580110
22-05 2022
11:00 VG Fodbold Oversidder Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
11:00
VG Fodbold
Oversidder
580111
22-05 2022
11:00 Hundige BK (2) Greve Fodbold (3) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
11:00
Hundige BK (2)
Greve Fodbold (3)
580112
22-05 2022
11:20 Taastrup FC (3) Oversidder Hundige Boldfælled
22. maj 2022
11:20
Taastrup FC (3)
Oversidder
580113
22-05 2022
11:20 Taastrup FC (1) Havdrup GI Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
11:20
Taastrup FC (1)
Havdrup GI
580114
22-05 2022
11:40 Greve Fodbold (3) VG Fodbold Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
11:40
Greve Fodbold (3)
VG Fodbold
580115
22-05 2022
11:40 Taastrup FC (3) Hundige BK (2) Hundige Boldfælled
22. maj 2022
11:40
Taastrup FC (3)
Hundige BK (2)
580116
22-05 2022
12:00 Havdrup GI VG Fodbold Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
12:00
Havdrup GI
VG Fodbold
580117
22-05 2022
12:00 Oversidder Taastrup FC (1) Hundige Boldfælled Hundige BK
22. maj 2022
12:00
Oversidder
Taastrup FC (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind