U7 drenge 3-mands (15) - 23. april, Pulje 11 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 23-04 2022
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
889723 10:00 Humlebæk BK (2) Hillerød GI (2)
10:00
Humlebæk BK (2)
Hillerød GI (2)
889724 10:00 FC Rudersdal (2) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
10:00
FC Rudersdal (2)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
889725 10:20 Nivå-Kokkedal FK (2) Lyngby Boldklub 1921 (2)
10:20
Nivå-Kokkedal FK (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
889726 10:20 Hørsholm-Usserød IK (2) Humlebæk BK (2)
10:20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Humlebæk BK (2)
889727 10:40 IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Nivå-Kokkedal FK (2)
10:40
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
Nivå-Kokkedal FK (2)
889728 10:40 Hillerød GI (2) FC Rudersdal (2)
10:40
Hillerød GI (2)
FC Rudersdal (2)
889729 11:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK (2)
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
889730 11:00 Humlebæk BK (2) FC Rudersdal (2)
11:00
Humlebæk BK (2)
FC Rudersdal (2)
889731 11:20 Nivå-Kokkedal FK (2) Hørsholm-Usserød IK (2)
11:20
Nivå-Kokkedal FK (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
889732 11:20 Hillerød GI (2) IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
11:20
Hillerød GI (2)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
889733 11:40 FC Rudersdal (2) Lyngby Boldklub 1921 (2)
11:40
FC Rudersdal (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
889734 11:40 Nivå-Kokkedal FK (2) Humlebæk BK (2)
11:40
Nivå-Kokkedal FK (2)
Humlebæk BK (2)
889735 12:00 IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2) Lyngby Boldklub 1921 (2)
12:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold (2)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
889736 12:00 Hørsholm-Usserød IK (2) Hillerød GI (2)
12:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Hillerød GI (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 19/4 til 2. runde 3- og 5-mands, der spilles 7.-8. maj.

Log ind