Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
12:00
Høm/Seem UIF
6
Skærbæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
16:00
Øster Lindet IF
3
Jernved IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:30
Løgum IF
5
Haderslev FK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:15
Vejen SF
3
Sdr. Hygum B
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:00
Skærbæk BK
0
Vejen SF
7
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:30
Haderslev FK (2)
5
Øster Lindet IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
Sdr. Hygum B
1
Løgum IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:20
Høm/Seem UIF
3
Haderslev FK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
Vejen SF
7
Løgum IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
Skærbæk BK
0
Jernved IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
12:00
Sdr. Hygum B
1
Høm/Seem UIF
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
14:30
Løgum IF
6
Øster Lindet IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
15:00
Jernved IF
3
Vejen SF
4
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:45
Høm/Seem UIF
1
Løgum IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Jernved IF
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Skærbæk BK
3
Sdr. Hygum B
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:00
Øster Lindet IF
1
Vejen SF
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:00
Jernved IF
0
Høm/Seem UIF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Haderslev FK (2)
2
Skærbæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
19:00
Øster Lindet IF
3
Høm/Seem UIF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Sdr. Hygum B
0
Jernved IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
14:30
Løgum IF
1
Skærbæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Vejen SF
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Høm/Seem UIF
2
Vejen SF
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
13:00
Jernved IF
4
Løgum IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Skærbæk BK
3
Øster Lindet IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:30
Haderslev FK (2)
Sdr. Hygum B
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Jernved IF
1
Øster Lindet IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Skærbæk BK
2
Høm/Seem UIF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Sdr. Hygum B
1
Vejen SF
11
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:30
Haderslev FK (2)
Løgum IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
Vejen SF
3
Skærbæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:15
Høm/Seem UIF
2
Jernved IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:30
Løgum IF
2
Sdr. Hygum B
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
17:00
Øster Lindet IF
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Haderslev FK (2)
Høm/Seem UIF
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Jernved IF
0
Skærbæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Løgum IF
0
Vejen SF
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
13:00
Øster Lindet IF
1
Sdr. Hygum B
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
Øster Lindet IF
3
Løgum IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
14:00
Skærbæk BK
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
12:00
Høm/Seem UIF
5
Sdr. Hygum B
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
Vejen SF
3
Jernved IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
Sdr. Hygum B
1
Skærbæk BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
15:00
Løgum IF
1
Høm/Seem UIF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
Vejen SF
Øster Lindet IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Haderslev FK (2)
Jernved IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:30
Høm/Seem UIF
1
Øster Lindet IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Skærbæk BK
4
Løgum IF
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:30
Vejen SF
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
18:45
Jernved IF
1
Sdr. Hygum B
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:20
Sdr. Hygum B
Øster Lindet IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:30
Sdr. Hygum B
Haderslev FK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Vejen SF
6
Høm/Seem UIF
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Løgum IF
3
Jernved IF
7
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Øster Lindet IF
2
Skærbæk BK
5
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her