MENU

M+40 Øst 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
250866
on
30-03 2022
Kl. 20:30
B.93 Brønshøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
4
250867 on
06-04 2022
Kl. 20:15
Stenløse BK GVI/Jægersborg Stenløse Stadion Kunstgræs
1
-
4
250868
on
06-04 2022
Kl. 20:15
Skovshoved IF Lyngby Boldklub Gentofte Sportspark Vest
7
-
1
250864 ma
11-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Olympia 1921 Allerød Idrætspark
6
-
0
251166
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Lyngby Boldklub Brønshøj BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2
-
0
250869 ti
19-04 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Skovshoved IF GVI. Nymosen
1
-
0
251164
ti
19-04 2022
Kl. 20:15
Olympia 1921 KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
5
250870
to
21-04 2022
Kl. 19:00
BSF Stenløse BK Ballerup Idrætspark
1
-
1
251165 to
21-04 2022
Kl. 20:30
B.93 Allerød FK B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
251167 ma
25-04 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg BSF GVI. Nymosen
4
-
1
251169 ti
26-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Lyngby Boldklub Allerød Idrætspark
7
-
0
251170 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Olympia 1921 Stenløse Stadion
1
-
2
251171
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF Brønshøj BK Skovshoved I P
0
-
1
251173 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Olympia 1921 GVI/Jægersborg Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
8
251176
on
04-05 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub KB Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2
-
4
251172 to
05-05 2022
Kl. 19:00
BSF Skovshoved IF Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
251174
to
05-05 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Allerød FK Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
251175
to
05-05 2022
Kl. 20:30
B.93 Stenløse BK B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
251177 ma
09-05 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg B.93 GVI. Nymosen
3
-
1
251180
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Lyngby Boldklub Stenløse Stadion
0
-
5
251181
on
11-05 2022
Kl. 19:15
Skovshoved IF Allerød FK Skovshoved I P
0
-
3
251178
on
11-05 2022
Kl. 20:30
KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
251179 to
12-05 2022
Kl. 19:00
BSF Olympia 1921 Ballerup Idrætspark
11
-
1
250863
on
18-05 2022
Kl. 20:30
KB BSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
0
251680
ma
23-05 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub GVI/Jægersborg Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2
-
3
251184 ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Stenløse BK Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
251183 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Olympia 1921 Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
251182
ti
24-05 2022
Kl. 20:15
Allerød FK KB Allerød Idrætspark
2
-
1
251185 ti
24-05 2022
Kl. 20:30
B.93 BSF B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
2
251681
ma
30-05 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Brønshøj BK GVI. Nymosen
2
-
1
251683 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Olympia 1921 B.93 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
251684
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Allerød FK Stenløse Stadion
2
-
2
251685
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF KB Skovshoved I P
0
-
3
251682 to
02-06 2022
Kl. 19:00
BSF Lyngby Boldklub Ballerup Idrætspark
5
-
1
251690
ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Olympia 1921 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2
-
1
251687 ti
07-06 2022
Kl. 20:15
Allerød FK GVI/Jægersborg Allerød Idrætspark
2
-
1
251689 on
08-06 2022
Kl. 19:30
Skovshoved IF B.93 Skovshoved I P
0
-
2
251686
on
08-06 2022
Kl. 20:30
KB Stenløse BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
1
251688
to
09-06 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK BSF Tingbjerg Idrætspark
5
-
3
252185
ma
13-06 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg KB GVI. Nymosen
2
-
1
252187
ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Olympia 1921 Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
252191
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK Skovshoved IF Stenløse Stadion
1
-
2
252734 on
15-06 2022
Kl. 20:30
B.93 Lyngby Boldklub B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
252186 to
16-06 2022
Kl. 19:00
BSF Allerød FK Ballerup Idrætspark
4
-
6
251168
on
22-06 2022
Kl. 20:30
KB B.93 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
8
253356
ma
22-08 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Skovshoved IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
4
-
1
252735 ma
22-08 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Stenløse BK GVI. Nymosen
1
-
0
252737 ti
23-08 2022
Kl. 20:15
Olympia 1921 Allerød FK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
252736
to
25-08 2022
Kl. 19:00
BSF KB Ballerup Idrætspark
8
-
2
253355
to
25-08 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK B.93 Tingbjerg Idrætspark
3
-
4
253358
ti
30-08 2022
Kl. 20:15
Allerød FK B.93 Allerød Idrætspark
4
-
1
253411 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
263353 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF GVI/Jægersborg Skovshoved I P
3
-
3
253357
on
31-08 2022
Kl. 20:30
KB Olympia 1921 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
253359
to
01-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Lyngby Boldklub Tingbjerg Idrætspark
6
-
0
263369
ma
05-09 2022
Kl. 20:15
Olympia 1921 Stenløse BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
263609
on
07-09 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub Allerød FK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
0
-
3
263608 on
07-09 2022
Kl. 20:30
B.93 KB B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
263368 to
08-09 2022
Kl. 19:00
BSF GVI/Jægersborg Ballerup Idrætspark
2
-
0
263607
to
08-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
263610 ma
12-09 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Olympia 1921 GVI. Nymosen
6
-
1
263612
ti
13-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Brønshøj BK Allerød Idrætspark
3
-
1
274320 on
14-09 2022
Kl. 18:30
Skovshoved IF BSF Skovshoved I P
1
-
8
263611 on
14-09 2022
Kl. 20:30
KB Lyngby Boldklub Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
263614
to
15-09 2022
Kl. 20:00
Stenløse BK B.93 Stenløse Stadion
2
-
2
274327
ma
19-09 2022
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub Stenløse BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
2
-
2
274321 ti
20-09 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Skovshoved IF Allerød Idrætspark
7
-
2
274322 ti
20-09 2022
Kl. 20:15
Olympia 1921 BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
274326 on
21-09 2022
Kl. 20:30
B.93 GVI/Jægersborg B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
3
274325
to
22-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK KB Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
288115 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Skovshoved IF Olympia 1921 Gentofte Sportspark Vest
Kamp udsat
274329
ma
26-09 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Lyngby Boldklub GVI. Nymosen
5
-
3
288108
on
28-09 2022
Kl. 17:35
Stenløse BK Brønshøj BK Stenløse Stadion
0
-
3
274330
on
28-09 2022
Kl. 20:30
KB Allerød FK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
274332 to
29-09 2022
Kl. 19:00
BSF B.93 Ballerup Idrætspark
3
-
4
288118 ti
04-10 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Stenløse BK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
288121 on
05-10 2022
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub BSF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
288117 on
05-10 2022
Kl. 20:30
KB Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
288120 on
05-10 2022
Kl. 20:30
B.93 Olympia 1921 B 93 Svanemølleanlæg.
288119 to
06-10 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK GVI/Jægersborg Tingbjerg Idrætspark
288122 ma
10-10 2022
Kl. 20:15
GVI/Jægersborg Allerød FK GVI. Nymosen
288124 ti
11-10 2022
Kl. 20:15
Olympia 1921 Lyngby Boldklub Kløvermarkens Idrætsanlæg
288125 on
12-10 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK KB Stenløse Stadion
288126 on
12-10 2022
Kl. 20:30
B.93 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
288123 to
13-10 2022
Kl. 19:00
BSF Brønshøj BK Ballerup Idrætspark
288131 on
26-10 2022
Kl. 20:45
Lyngby Boldklub B.93 Lyngby Stadion Kunstgræsbane
288128 to
27-10 2022
Kl. 20:15
Allerød FK BSF Lyngehallen Kunstgræs
288127
30-10 2022
Kl. 14:00
KB GVI/Jægersborg Kunst, KB, P. Bangs Vej
288129
30-10 2022
Kl. 14:00
Brønshøj BK Olympia 1921 Tingbjerg Idrætspark
288130
30-10 2022
Kl. 14:00
Skovshoved IF Stenløse BK Skovshoved I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Husk hjemmekampe for hold under DBU København spilles på tiderne kl. 1000 - 1200 1400 og 1600, hvis man ønsker at spille i weekenden

Log ind