MENU

5-Mands +65 - 2022 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
828598 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder B1973Herlev
828597 on
13-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
828601 on
13-04 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK SIF Oldboys/Girls Hørsholm Idrætspark
5
-
2
828600 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Snekkersten IF Brede Idrætsplads
1
-
4
828606 ti
19-04 2022
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Ølstykke FC Torvevej
1
-
3
828605 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
828602 ti
19-04 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
10
-
2
828604 on
20-04 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Stenløse BK Elverroad
4
-
5
828603 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
828609 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder SIF Oldboys/Girls
828607 ti
26-04 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
828611 on
27-04 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark
5
-
2
828608 to
28-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
828737 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Brede/Høsterkøb Virumgård kunstgræsbane
6
-
2
828736 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
828766 ti
03-05 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Stenløse BK Torvevej
2
-
5
828735 on
04-05 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Snekkersten IF Elverroad
1
-
3
828612 on
04-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
828767 ti
10-05 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
5
828771 on
11-05 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
828770 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb SIF Oldboys/Girls Brede Idrætsplads
3
-
0
828769 on
11-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder B1973Herlev
828768 to
12-05 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
6
-
2
828775 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
828772 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Stenløse BK
828774 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Brede/Høsterkøb Ølstykke Stadion
3
-
0
828776 ti
17-05 2022
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Snekkersten IF Torvevej
1
-
5
828773 on
18-05 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad
8
-
3
828780 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828777 ti
24-05 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Ølstykke FC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
828781 on
25-05 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Stenløse BK Hørsholm Idrætspark
1
-
5
828779 on
25-05 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Virum-Sorgenfri BK Elverroad
9
-
2
828778 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder SIF Oldboys/Girls
828783 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Snekkersten IF
828784 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
828785 on
01-06 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
1
-
4
828782 to
02-06 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Brede/Høsterkøb Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
828847 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK SIF Oldboys/Girls Virumgård kunstgræsbane
4
-
1
828790 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Hørsholm-Usserød IK Brede Idrætsplads
3
-
0
828787 ti
07-06 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Stenløse BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
5
-
1
828789 on
08-06 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Ølstykke FC Elverroad
3
-
8
828788 on
08-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
828950 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virumgård kunstgræsbane
4
-
5
828951 ti
14-06 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Hørsholm-Usserød IK Torvevej
Udehold taberdømt
828848 ti
14-06 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Brede/Høsterkøb Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
828949 on
15-06 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Oversidder Elverroad
828849 on
15-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Stenløse BK
828610 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb B1973Herlev Brede Idrætsplads
0
-
3
828953 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
828954 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC SIF Oldboys/Girls Ølstykke Stadion
7
-
3
828955 on
22-06 2022
Kl. 18:00
Brede/Høsterkøb Oversidder Brede Idrætsplads
828952 on
22-06 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK B1973Herlev Stenløse Stadion
5
-
7
828956 on
22-06 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
7
-
9
828786 ma
27-06 2022
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls B1973Herlev Torvevej
1
-
5
828599 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion
6
-
2
829090 to
11-08 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Snekkersten IF Stenløse Stadion
1
-
1
828960 ma
15-08 2022
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
1
-
9
828961 ti
16-08 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
828958 on
17-08 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Brede/Høsterkøb Elverroad
0
-
7
828957 on
17-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Snekkersten IF
828964 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ølstykke FC
828962 ti
23-08 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF B1973Herlev Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
10
-
0
829069 on
24-08 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
828963 to
25-08 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK SIF Oldboys/Girls Stenløse Stadion
9
-
2
829073 ma
29-08 2022
Kl. 18:45
Virum-Sorgenfri BK Snekkersten IF Virumgård kunstgræsbane
4
-
9
829070 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
829074 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
SIF Oldboys/Girls Brede/Høsterkøb Torvevej
1
-
1
829072 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Stenløse BK Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
829071 on
31-08 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev Oversidder Elverroad
829075 ti
06-09 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF SIF Oldboys/Girls Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Udehold taberdømt
829079 on
07-09 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK B1973Herlev Hørsholm Idrætspark
2
-
4
829078 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Brede/Høsterkøb Ølstykke FC Brede Idrætsplads
3
-
4
829077 on
07-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
829076 to
08-09 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
829081 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Brede/Høsterkøb
829083 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK B1973Herlev Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
829084 ti
13-09 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
828965 on
14-09 2022
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb Virum-Sorgenfri BK Brede Idrætsplads
2
-
4
829080 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Stenløse BK Hørsholm-Usserød IK Stenløse Stadion
3
-
2
829082 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Snekkersten IF Ølstykke Stadion
3
-
0
829085 ti
20-09 2022
Kl. 20:15
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
829088 on
21-09 2022
Kl. 18:30
Brede/Høsterkøb Stenløse BK Brede Idrætsplads
8
-
5
829089 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virumgård kunstgræsbane
4
-
4
829086 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Ølstykke FC
829091 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
829092 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC B1973Herlev Ølstykke Stadion
2
-
1
829094 ti
27-09 2022
Kl. 10:00
SIF Oldboys/Girls Virum-Sorgenfri BK Torvevej
5
-
0
829093 on
28-09 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Brede/Høsterkøb Hørsholm Idrætspark
0
-
4
828959 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion
0
-
0
829087 on
05-10 2022
Kl. 19:15
B1973Herlev SIF Oldboys/Girls Elverroad
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Puljevinderen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.

Log ind