Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2022
19:00
Oversidder
B1973Herlev
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
11:00
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
5
SIF Oldboys/Girls
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
1
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:00
SIF Oldboys/Girls
1
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
20:15
Snekkersten IF
10
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:15
B1973Herlev
4
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
20:00
Oversidder
Brede/Høsterkøb
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
19:00
Oversidder
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
20:15
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
5
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
11:00
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
6
Brede/Høsterkøb
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
10:00
SIF Oldboys/Girls
2
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:15
B1973Herlev
1
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:00
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
20:15
Snekkersten IF
5
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
3
SIF Oldboys/Girls
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
20:00
Oversidder
B1973Herlev
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
11:00
Stenløse BK
6
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Ølstykke FC
3
Brede/Høsterkøb
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:00
SIF Oldboys/Girls
1
Snekkersten IF
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:15
B1973Herlev
8
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
20:15
Snekkersten IF
3
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:15
B1973Herlev
9
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
20:00
Oversidder
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
1
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
11:00
Stenløse BK
Brede/Høsterkøb
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
4
SIF Oldboys/Girls
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
3
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
20:15
Snekkersten IF
5
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:15
B1973Herlev
3
Ølstykke FC
8
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
20:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
4
Ølstykke FC
5
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
10:00
SIF Oldboys/Girls
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2022
20:15
Snekkersten IF
Brede/Høsterkøb
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:15
B1973Herlev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
20:00
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
0
B1973Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
Ølstykke FC
7
SIF Oldboys/Girls
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
18:00
Brede/Høsterkøb
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
18:30
Stenløse BK
5
B1973Herlev
7
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
7
Snekkersten IF
9
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2022
18:00
SIF Oldboys/Girls
1
B1973Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2022
19:00
Ølstykke FC
6
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
18:30
Stenløse BK
1
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
20:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Stenløse BK
9
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
10:00
SIF Oldboys/Girls
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:15
B1973Herlev
0
Brede/Høsterkøb
7
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
20:00
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
20:15
Snekkersten IF
10
B1973Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
11:00
Stenløse BK
9
SIF Oldboys/Girls
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:45
Virum-Sorgenfri BK
4
Snekkersten IF
9
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
19:00
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
SIF Oldboys/Girls
1
Brede/Høsterkøb
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Ølstykke FC
Stenløse BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:15
B1973Herlev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
20:15
Snekkersten IF
SIF Oldboys/Girls
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
2
B1973Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:00
Brede/Høsterkøb
3
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
20:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2022
11:00
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
19:00
Oversidder
Brede/Høsterkøb
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
20:00
Virum-Sorgenfri BK
0
B1973Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2022
10:00
SIF Oldboys/Girls
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
18:30
Brede/Høsterkøb
2
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2022
18:30
Stenløse BK
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:30
Ølstykke FC
3
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
20:15
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:30
Brede/Høsterkøb
8
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
20:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
20:00
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
19:00
Ølstykke FC
2
B1973Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
10:00
SIF Oldboys/Girls
5
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
0
Brede/Høsterkøb
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2022
19:00
Ølstykke FC
0
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:15
B1973Herlev
2
SIF Oldboys/Girls
0
|
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.