|
997795
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
|
|
|
997794
|
lø09-04 2022
|
10:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
|
997798
|
ti12-04 2022
|
18:00
|
|
|
JBJ Arena
|
|
|
|
|
997797
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
997899
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
997902
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
|
997901
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
|
|
|
997900
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
997904
|
ti26-04 2022
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
997905
|
on27-04 2022
|
18:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
|
997903
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
997796
|
lø30-04 2022
|
12:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
997907
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
JBJ Arena
|
|
|
|
997908
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
997906
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
HHT
|
|
|
997909
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
997911
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
997910
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
JBJ Arena
|
HHT
|
|
|
997913
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
|
|
|
733938
|
to19-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
UHT
|
|
|
997912
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
734095
|
ma23-05 2022
|
18:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
733940
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
JBJ Arena
|
|
|
|
733939
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
|
|
734097
|
ti31-05 2022
|
18:00
|
|
|
JBJ Arena
|
|
|
|
734098
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
734096
|
on01-06 2022
|
19:15
|
|
|
Lollands Bank stadion
|
|
|
|
734197
|
ti07-06 2022
|
19:15
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
734099
|
on08-06 2022
|
18:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
|
|
734100
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4