MENU

8-M+32 1 - Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
976574
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Frederiksværk Fodbold Klub Ringsted Stadion Kunstgræs
2
-
3
976570
ma
11-04 2022
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Slangerup & Omegn IF Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
6
976571
on
13-04 2022
Kl. 19:00
FC Ishøj Taastrup FC Ishøj Idrætscenter
6
-
1
976573
on
13-04 2022
Kl. 20:30
Mosede BK Greve Fodbold Hundige Boldfælled Kunst
1
-
1
976576
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Mosede BK Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
976579 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Høje Tåstrup IF Frederiksværk Stadion
Udehold taberdømt
976578
on
20-04 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev FC Ishøj Elverroad Kunstgræs
3
-
6
976577
to
21-04 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Gundsømagle IF NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
4
976759
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Høje Tåstrup IF Ringsted Stadion Kunstgræs
4
-
0
976756 ma
25-04 2022
Kl. 20:00
Gundsømagle IF B. 1973, Herlev Gundsømagle Bybane
3
-
1
976757
on
27-04 2022
Kl. 19:00
FC Ishøj Frederiksværk Fodbold Klub Ishøj Idrætscenter
4
-
3
976758
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
4
-
0
976575
to
28-04 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Ringsted IF Greve Idræts Center
2
-
1
976760
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Ringsted IF Slangerup Stadion Kunst
4
-
3
310932
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Gundsømagle IF Frederiksværk Stadion
2
-
4
310931
on
04-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Mosede BK Elverroad Kunstgræs
0
-
2
100423
to
05-05 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
2
310930 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF FC Ishøj Gadehaveskolen kunstgræs
5
-
1
310940 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Taastrup FC Slangerup Stadion Kunst
1
-
2
310934 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Høje Tåstrup IF Gundsømagle Bybane
0
-
5
330791 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Mosede BK Frederiksværk Fodbold Klub Mosede-skolen
3
-
0
330792
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF FC Ishøj Ringsted Stadion Kunstgræs
5
-
1
310933 to
12-05 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
7
-
1
976580 ma
16-05 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Slangerup & Omegn IF Greve Idræts Center
6
-
1
330793 on
18-05 2022
Kl. 19:00
FC Ishøj Gundsømagle IF Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
330798 on
18-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Slangerup & Omegn IF Elverroad Kunstgræs
1
-
4
330815
to
19-05 2022
Kl. 19:30
Frederiksværk Fodbold Klub Greve Fodbold Frederiksværk Stadion
2
-
3
330794
to
19-05 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
6
330795
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Mosede BK Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
2
330817 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup Stadion Kunst
Hjemmehold taberdømt
976572 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF B. 1973, Herlev Gadehaveskolen kunstgræs
Udehold taberdømt
340375
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
4
-
1
340370
on
25-05 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
1
415952 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF B. 1973, Herlev Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
340471
ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Gundsømagle IF Mosede BK Gundsømagle Bybane
0
-
8
340472
on
01-06 2022
Kl. 19:00
FC Ishøj Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter
2
-
6
415953
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Taastrup FC Frederiksværk Stadion
6
-
1
415951 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Slangerup & Omegn IF Gadehaveskolen kunstgræs
4
-
2
424490 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF FC Ishøj Slangerup Stadion Kunst
Hjemmehold taberdømt
330816 ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Høje Tåstrup IF Greve Idræts Center
4
-
1
424493
on
08-06 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Frederiksværk Fodbold Klub Elverroad Kunstgræs
3
-
2
424492
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Mosede BK Ringsted IF Mosede-skolen
2
-
3
415955 to
09-06 2022
Kl. 19:30
Greve Fodbold Gundsømagle IF Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
424491 to
09-06 2022
Kl. 20:15
Taastrup FC Høje Tåstrup IF NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
4
340461 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Gundsømagle IF Ringsted Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Søndag den 19. juni kl. 10.45 i Borup. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind