MENU

VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2 Enghavevej 90 2450 København SV
405427 Kl. 10:00 BK Rødovre Tårnby FF 3 Bane 2
405428 Kl. 10:00 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
BK Vestia 4 Bane 2
405429 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 BK Vestia 4 Bane 2
405430 Kl. 10:25 BK Rødovre Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 2
405431 Kl. 10:50 BK Rødovre BK Vestia 4 Bane 2
405432 Kl. 10:50 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
Bane 2
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
405439 Kl. 11:00 BK Hekla 3 Tårnby FF 4
405440 Kl. 11:00 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Østerbro IF 4 1
405441 Kl. 11:25 Tårnby FF 4 Østerbro IF 4
405442 Kl. 11:25 BK Hekla 3 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
1
405443 Kl. 11:50 BK Hekla 3 Østerbro IF 4
405444 Kl. 11:50 Tårnby FF 4 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
405433 Kl. 11:30 Nørrebro United 5 B 1908 5 1
405434 Kl. 11:30 Vanløse IF 7 BK Skjold 5 1
405435 Kl. 11:55 B 1908 5 BK Skjold 5 1
405436 Kl. 11:55 Nørrebro United 5 Vanløse IF 7 1
405437 Kl. 12:20 Nørrebro United 5 BK Skjold 5 1
405438 Kl. 12:20 B 1908 5 Vanløse IF 7 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
405484 Kl. 12:00 B 1908 5 BK Hekla 3
405491 Kl. 12:00 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
405500 Kl. 12:25 BK Hekla 3 Kastrup BK 2
405508 Kl. 12:25 B 1908 5 Tårnby FF 3
405752 Kl. 12:50 BK Hekla 3 Tårnby FF 3
405974 Kl. 12:50 B 1908 5 Kastrup BK 2
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
405452 Kl. 10:00 Vanløse IF 7 BK Skjold 5
405453 Kl. 10:00 BK Hellas 2 BK Vestia 4
405460 Kl. 10:25 BK Skjold 5 BK Vestia 4
405478 Kl. 10:25 Vanløse IF 7 BK Hellas 2
405482 Kl. 10:50 BK Skjold 5 BK Hellas 2
405483 Kl. 10:50 Vanløse IF 7 BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
405445 Kl. 10:00 BK Rødovre Nørrebro United 5
405446 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Østerbro IF 4
405447 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 Østerbro IF 4
405448 Kl. 10:25 BK Rødovre Tårnby FF 4
405450 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 Tårnby FF 4
405451 Kl. 10:50 BK Rødovre Østerbro IF 4
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
405977 Kl. 12:30 BK Rødovre Kastrup BK 2 4
405978 Kl. 12:30 BK Skjold 5 Østerbro IF 4 4
405979 Kl. 12:50 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4 4
405980 Kl. 12:50 BK Rødovre BK Skjold 5 4
405981 Kl. 13:10 BK Rødovre Østerbro IF 4 4
405982 Kl. 13:10 Kastrup BK 2 BK Skjold 5 4
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Hekla Park Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
405989 Kl. 12:30 Nørrebro United 5 Vanløse IF 7 Kunst 5D
405990 Kl. 12:30 BK Hekla 3 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Kunst 5C
405993 Kl. 12:55 Vanløse IF 7 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Kunst 5C
405994 Kl. 12:55 Nørrebro United 5 BK Hekla 3 Kunst 5D
405995 Kl. 13:20 Nørrebro United 5 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Kunst 5C
405998 Kl. 13:20 Vanløse IF 7 BK Hekla 3 Kunst 5D
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
405983 Kl. 10:00 B 1908 5 Tårnby FF 4 Kunstbane 6
405984 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 BK Hellas 2 Kunstbane 6
405985 Kl. 10:25 Tårnby FF 4 BK Hellas 2 Kunstbane 6
405986 Kl. 10:25 B 1908 5 Tårnby FF 3 Kunstbane 6
405987 Kl. 10:50 B 1908 5 BK Hellas 2 Kunstbane 6
405988 Kl. 10:50 Tårnby FF 4 Tårnby FF 3 Kunstbane 6
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
410830 Kl. 13:00 BK Rødovre Vanløse IF 7
410831 Kl. 13:00 BK Hekla 3 BK Hellas 2
410833 Kl. 13:25 Vanløse IF 7 BK Hellas 2
410868 Kl. 13:25 BK Rødovre BK Hekla 3
413753 Kl. 13:50 BK Rødovre BK Hellas 2
413754 Kl. 13:50 Vanløse IF 7 BK Hekla 3
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
405999 Kl. 09:30 B 1908 5 Tårnby FF 3
406001 Kl. 09:30 Østerbro IF 4 BK Vestia 4
406002 Kl. 09:55 Tårnby FF 3 BK Vestia 4
406070 Kl. 09:55 B 1908 5 Østerbro IF 4
406071 Kl. 10:20 B 1908 5 BK Vestia 4
406160 Kl. 10:20 Tårnby FF 3 Østerbro IF 4
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
406188 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 Tårnby FF 4
!
NB: Tårnby FF 4 er taberdømt
1
408318 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Skjold 5
410761 Kl. 10:25 Tårnby FF 4
!
NB: Tårnby FF 4 er taberdømt
BK Skjold 5 1
410827 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 Kastrup BK 2
410828 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 BK Skjold 5
410829 Kl. 10:50 Tårnby FF 4
!
NB: Tårnby FF 4 er taberdømt
Kastrup BK 2 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
413755 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 BK Hekla 3 Kunstbane 6
413756 Kl. 10:00 BK Skjold 5 BK Hellas 2 Kunstbane 6
413985 Kl. 10:25 BK Hekla 3 BK Hellas 2 Kunstbane 6
413986 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 BK Skjold 5 Kunstbane 6
415477 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 BK Hellas 2 Kunstbane 6
415478 Kl. 10:50 BK Hekla 3 BK Skjold 5 Kunstbane 6
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
434763 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Tårnby FF 3 1
434764 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Vestia 4 1
434765 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 BK Vestia 4 1
434766 Kl. 10:25 Tårnby FF 4 Kastrup BK 2 1
434767 Kl. 10:50 Tårnby FF 4 BK Vestia 4 1
434768 Kl. 10:50 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
432572 Kl. 10:00 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
B 1908 5 1
432633 Kl. 10:00 Vanløse IF 7 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
434759 Kl. 10:25 B 1908 5 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
434760 Kl. 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Vanløse IF 7 1
434761 Kl. 10:50 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Østerbro IF 4 1
434762 Kl. 10:50 B 1908 5 Vanløse IF 7
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5C Artillerivej 190 2300 København S
434781 Kl. 12:00 BK Rødovre B 1908 5 Kunst 5C
434782 Kl. 12:00 BK Hekla 3 BK Skjold 5 Kunst 5D
434783 Kl. 12:25 B 1908 5 BK Skjold 5 Kunst 5C
434784 Kl. 12:25 BK Rødovre BK Hekla 3 Kunst 5D
434785 Kl. 12:50 BK Rødovre BK Skjold 5 Kunst 5C
435507 Kl. 12:50 B 1908 5 BK Hekla 3 Kunst 5D
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
434769 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Hellas 2 1
434770 Kl. 10:00 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
BK Vestia 4 1
434771 Kl. 10:25 BK Hellas 2 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
1
434772 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
434773 Kl. 10:50 Kastrup BK 2
!
NB: Kastrup BK 2 er taberdømt
BK Vestia 4 1
434774 Kl. 10:50 BK Hellas 2 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
434775 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 Vanløse IF 7
434776 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Tårnby FF 3
434777 Kl. 10:25 Vanløse IF 7 Tårnby FF 3
434778 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 Tårnby FF 4
434779 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 Tårnby FF 3
434780 Kl. 10:50 Vanløse IF 7 Tårnby FF 4
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg 1 Enghavevej 90 2450 København SV
435508 Kl. 10:00 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
Nørrebro United 5 1
435509 Kl. 10:00 BK Hekla 3 BK Vestia 4 Bane 2A
435510 Kl. 10:25 Nørrebro United 5 BK Vestia 4 Bane 2A
435511 Kl. 10:25 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
BK Hekla 3 1
435512 Kl. 10:50 BK Rødovre
!
NB: BK Rødovre er taberdømt
BK Vestia 4 1
435513 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 BK Hekla 3 Bane 2A
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Kunst 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
435514 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 BK Skjold 5 Kunst 1
454019 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Østerbro IF 4 Kunst 1
454024 Kl. 10:00 B 1908 5 Vanløse IF 7 Kunst 2
454025 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Kastrup BK 2 Kunst 2
454026 Kl. 10:25 Vanløse IF 7 Kastrup BK 2 Kunst 2
454027 Kl. 10:25 B 1908 5 Tårnby FF 4 Kunst 2
454020 Kl. 10:25 BK Skjold 5 Østerbro IF 4 Kunst 1
454021 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 BK Hellas 2 Kunst 1
454022 Kl. 10:50 Tårnby FF 3 Østerbro IF 4 Kunst 1
454023 Kl. 10:50 BK Skjold 5 BK Hellas 2 Kunst 1
454028 Kl. 10:50 B 1908 5 Kastrup BK 2 Kunst 2
454029 Kl. 10:50 Vanløse IF 7 Tårnby FF 4 Kunst 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind