MENU

U8 Piger (15) 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267607 Kl. 10:00 Dragør BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
267608 Kl. 10:00 B 1908 1 Dragør BK 2 Gemmas 5-mandsbane 2
267609 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
267610 Kl. 10:00 FB 1 Nørrebro United 1
267611 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 FB 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267612 Kl. 10:20 Dragør BK 2 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
267613 Kl. 10:20 Hekla B 1908 1 Gemmas 5-mandsbane 1
267614 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
267615 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Dragør BK 2 Gemmas 5-mandsbane 1
267617 Kl. 10:40 B 1908 1 Nørrebro United 1
267618 Kl. 10:40 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
267619 Kl. 10:40 FB 1 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
267620 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 B 1908 1
267621 Kl. 10:00 Dragør BK 2 FB 1
267622 Kl. 10:00 Hekla Dragør BK 1
267623 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 AB Tårnby 2
267624 Kl. 10:20 Dragør BK 1 B 1908 1
267625 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
267626 Kl. 10:20 AB Tårnby 2 FB 1
267627 Kl. 10:20 Hekla Nørrebro United 1
267628 Kl. 10:40 B 1908 1 AB Tårnby 2
267629 Kl. 10:40 Dragør BK 2 Hekla
267630 Kl. 10:40 FB 1 Dragør BK 1
267631 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
267632 Kl. 13:45 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
267633 Kl. 13:45 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Dragør BK 1 1
267634 Kl. 13:45 Hekla AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
267635 Kl. 13:45 FB 1 B 1908 1
267636 Kl. 14:05 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Dragør BK 1 1
267637 Kl. 14:05 Dragør BK 2 B 1908 1
267638 Kl. 14:05 Hekla AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
1
267639 Kl. 14:05 Nørrebro United 1 FB 1
267640 Kl. 14:25 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
267641 Kl. 14:25 B 1908 1 Hekla
267642 Kl. 14:25 AB Tårnby 2
!
NB: AB Tårnby 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
267643 Kl. 14:25 FB 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267644 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 3
267645 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267646 Kl. 10:00 Hekla FB 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
267647 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1908 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
267648 Kl. 10:20 Dragør BK 1 Hekla Gemmas 5-mandsbane 3
267649 Kl. 10:20 B 1908 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267650 Kl. 10:20 AB Tårnby 2 Nørrebro United 1 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
267651 Kl. 10:20 FB 1 Dragør BK 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
267652 Kl. 10:40 B 1908 1 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267653 Kl. 10:40 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267654 Kl. 10:40 FB 1 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
267655 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Hekla Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
267656 Kl. 13:45 Dragør BK 1 FB 1
267657 Kl. 13:45 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
267658 Kl. 13:45 AB Tårnby 2 B 1908 1
267659 Kl. 13:45 Hekla Dragør BK 2
267660 Kl. 14:05 Dragør BK 1 AB Tårnby 2
267661 Kl. 14:05 AB Tårnby 1 Hekla
267662 Kl. 14:05 B 1908 1 FB 1
267663 Kl. 14:05 Nørrebro United 1 Dragør BK 2
267664 Kl. 14:25 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
267665 Kl. 14:25 B 1908 1 Dragør BK 2
267666 Kl. 14:25 AB Tårnby 2 Hekla
267667 Kl. 14:25 FB 1 Nørrebro United 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind