MENU

Serie 5, P1, 22/23, Pulje 1B //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
105966
20-08 2022
Kl. 16:00
Døvania Dunses Disciple Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
105881 on
24-08 2022
Kl. 18:00
NV FK Herman Dunses Disciple Rådvadsvej
2
-
0
105882
on
24-08 2022
Kl. 18:00
Fremad Forsing Folehaven Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
9
105878
to
25-08 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken BK Steiner Ryparken Idrætsanlæg
7
-
1
105888
27-08 2022
Kl. 12:00
BK Steiner Døvania Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
105884
28-08 2022
Kl. 10:00
Stefan Fremad Forsing Rådvadsvej
Udehold taberdømt
105887
28-08 2022
Kl. 16:00
Folehaven NV FK Herman Vigerslevparken
8
-
0
105891
03-09 2022
Kl. 16:00
Ørestad IF FC Ryparken Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
105913
04-09 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Stefan Rådvadsvej
2
-
1
105914
04-09 2022
Kl. 16:00
Fremad Forsing BK Steiner Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
105917
to
08-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Døvania Ryparken Idrætsanlæg
5
-
3
105920
10-09 2022
Kl. 12:00
BK Steiner NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
105918
11-09 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple Ørestad IF Jens Jessens Vej
5
-
10
105883
ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Døvania Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
2
105937
18-09 2022
Kl. 10:00
Fremad Forsing FC Ryparken Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
105936
18-09 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple Folehaven Jens Jessens Vej
1
-
14
105933 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Ørestad IF Døvania Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
105939
to
22-09 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken NV FK Herman Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
105941
25-09 2022
Kl. 10:00
Døvania Fremad Forsing Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
105938
25-09 2022
Kl. 16:00
Stefan Dunses Disciple Rådvadsvej
3
-
7
105940
25-09 2022
Kl. 16:00
Folehaven Ørestad IF Vigerslevparken
6
-
2
105945
01-10 2022
Kl. 16:00
Ørestad IF Fremad Forsing Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
105947
02-10 2022
Kl. 10:00
NV FK Herman Døvania Rådvadsvej
8
-
3
105948
02-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple BK Steiner Jens Jessens Vej
6
-
4
105949
02-10 2022
Kl. 16:00
Folehaven Stefan Vigerslevparken
8
-
1
105954
08-10 2022
Kl. 12:00
BK Steiner Folehaven Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
105950
09-10 2022
Kl. 10:00
Stefan Ørestad IF Rådvadsvej
3
-
4
105952
09-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Forsing NV FK Herman Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
105958
15-10 2022
Kl. 16:00
Ørestad IF NV FK Herman Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
105956
16-10 2022
Kl. 10:00
Stefan BK Steiner Rådvadsvej
Udehold taberdømt
105960
16-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple FC Ryparken Jens Jessens Vej
3
-
4
105962
to
20-10 2022
Kl. 19:30
FC Ryparken Folehaven Ryparken Idrætsanlæg
0
-
4
105963
22-10 2022
Kl. 16:00
Ørestad IF BK Steiner Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
105968
30-10 2022
Kl. 10:00
Stefan FC Ryparken Rådvadsvej
1
-
3
105982
30-10 2022
Kl. 12:00
Folehaven Døvania Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
105971
30-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple Fremad Forsing Jens Jessens Vej
5
-
2
105984 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Stefan Døvania Rådvadsvej
105986 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Dunses Disciple NV FK Herman Jens Jessens Vej
105987 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Folehaven Fremad Forsing Vigerslevparken
105988 to
06-04 2023
Kl. 16:00
BK Steiner FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
105993 ma
10-04 2023
Kl. 16:00
NV FK Herman Folehaven Rådvadsvej
105994 ma
10-04 2023
Kl. 16:00
Fremad Forsing Stefan Kløvermarkens Idrætsanlæg
105995 ma
10-04 2023
Kl. 16:00
Døvania BK Steiner Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
105997 to
13-04 2023
Kl. 19:30
FC Ryparken Ørestad IF Ryparken Idrætsanlæg
106000
15-04 2023
Kl. 12:00
BK Steiner Fremad Forsing Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
105996
16-04 2023
Kl. 10:00
Stefan NV FK Herman Rådvadsvej
106003
22-04 2023
Kl. 16:00
Ørestad IF Dunses Disciple Kløvermarkens Idrætsanlæg
106007
23-04 2023
Kl. 10:00
Døvania FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
106005
23-04 2023
Kl. 10:00
NV FK Herman BK Steiner Rådvadsvej
Udehold taberdømt
106009 to
27-04 2023
Kl. 19:30
FC Ryparken Fremad Forsing Ryparken Idrætsanlæg
106011
30-04 2023
Kl. 10:00
Døvania Ørestad IF Kunst, Valby IP, tribunen
106010
30-04 2023
Kl. 16:00
Folehaven Dunses Disciple Vigerslevparken
106015
06-05 2023
Kl. 16:00
Ørestad IF Folehaven Kløvermarkens Idrætsanlæg
106017
07-05 2023
Kl. 10:00
NV FK Herman FC Ryparken Rådvadsvej
106018
07-05 2023
Kl. 16:00
Dunses Disciple Stefan Jens Jessens Vej
106019
07-05 2023
Kl. 18:00
Fremad Forsing Døvania Kløvermarkens Idrætsanlæg
106024
13-05 2023
Kl. 12:00
BK Steiner Dunses Disciple Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
106020
14-05 2023
Kl. 10:00
Stefan Folehaven Rådvadsvej
106023
14-05 2023
Kl. 10:00
Døvania NV FK Herman Kunst, Valby IP, tribunen
106022
14-05 2023
Kl. 18:00
Fremad Forsing Ørestad IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
106027
20-05 2023
Kl. 16:00
Ørestad IF Stefan Kløvermarkens Idrætsanlæg
106029
21-05 2023
Kl. 10:00
NV FK Herman Fremad Forsing Rådvadsvej
106031
21-05 2023
Kl. 16:00
Folehaven BK Steiner Vigerslevparken
Udehold taberdømt
106032 to
25-05 2023
Kl. 19:30
FC Ryparken Dunses Disciple Ryparken Idrætsanlæg
106036
27-05 2023
Kl. 12:00
BK Steiner Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
106033
28-05 2023
Kl. 10:00
NV FK Herman Ørestad IF Rådvadsvej
106043
03-06 2023
Kl. 12:00
BK Steiner Ørestad IF Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
106041
04-06 2023
Kl. 16:00
Dunses Disciple Døvania Jens Jessens Vej
106042
04-06 2023
Kl. 16:00
Folehaven FC Ryparken Vigerslevparken
106044
18-06 2023
Kl. 16:00
FC Ryparken Stefan Ryparken Idrætsanlæg
106047
18-06 2023
Kl. 16:00
Fremad Forsing Dunses Disciple Kløvermarkens Idrætsanlæg
106048
18-06 2023
Kl. 16:00
Døvania Folehaven Valby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer – 1A og 1B - rykker op.

Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien fra Serie 1 pulje 2.

Nedrykning:
Ingen

Log ind