MENU

U15 Drenge M (07) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
837080 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF 2 Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
837078
23-04 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF Kastrup 2 Skovshoved I P
1
-
4
837079
23-04 2022
Kl. 12:00
FB B93 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
837082
23-04 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby HIK 2 Valby Idrætspark
3
-
1
837081
24-04 2022
Kl. 14:00
B 1908 2 Fix Sundby Idrætspark
2
-
1
837084
on
27-04 2022
Kl. 18:00
Kastrup 2 B 1908 2 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
1
837085
01-05 2022
Kl. 09:30
B93 2 Skovshoved IF B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
837087
01-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Hvidovre IF 2 HIK
4
-
2
837086
01-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder FB
837083
01-05 2022
Kl. 16:00
Fix Fremad Valby Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
0
837092
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
B 1908 2 B93 2 Sundby Idrætspark
3
-
4
837091
on
04-05 2022
Kl. 18:00
FB HIK 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
837099
on
04-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Hvidovre IF 2 Valby Idrætspark
1
-
1
837089 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
837146
08-05 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 Fremad Valby Kastrup IA ved Røllikevej
3
-
1
837151
08-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Skovshoved IF HIK
4
-
1
837149
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder B 1908 2
837148
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Hvidovre IF 2 FB Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
6
837156 on
11-05 2022
Kl. 18:15
B 1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
1
-
5
837154
to
12-05 2022
Kl. 19:15
Skovshoved IF Hvidovre IF 2 Skovshoved I P
1
-
1
837153
15-05 2022
Kl. 10:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
837155
15-05 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 B93 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
0
837157
to
19-05 2022
Kl. 17:30
Fremad Valby FB Valby Idrætspark
2
-
1
837160
21-05 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 B 1908 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
0
837158
21-05 2022
Kl. 12:00
FB Skovshoved IF Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
837159
22-05 2022
Kl. 10:00
B93 2 Fremad Valby B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
837162
22-05 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Fix HIK
3
-
2
837161
22-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Kastrup 2
837173 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Skovshoved IF B 1908 2 Skovshoved I P
4
-
2
837088
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Fix Kastrup 2 Gadelandet
1
-
4
837168
28-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
837165
29-05 2022
Kl. 10:00
B93 2 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
837166
29-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 2 FB Sundby Idrætspark
0
-
7
837164
29-05 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 HIK 2 Kastrup IA ved Røllikevej
4
-
0
837163
29-05 2022
Kl. 16:00
Fix Hvidovre IF 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
1
837174
on
01-06 2022
Kl. 19:30
FB Fix Jens Jessens Vej
4
-
1
837175
04-06 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 Kastrup 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
837176
04-06 2022
Kl. 10:00
Fremad Valby Oversidder Valby Idrætspark
838108
04-06 2022
Kl. 10:00
HIK 2 B93 2 HIK
1
-
1
837147
ma
06-06 2022
Kl. 18:00
B93 2 Fix B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
838291
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Fix Skovshoved IF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
1
838292
12-06 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 FB Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
2
838293
12-06 2022
Kl. 12:00
B93 2 Hvidovre IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
838294
12-06 2022
Kl. 12:00
B 1908 2 Fremad Valby Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
838295
12-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder HIK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind