MENU

Kvinde Senior 3 7:7 Forår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
657851 ti
05-04 2022
Kl. 18:15
FB 2 Østerbro IF 5 Jens Jessens Vej
0
-
3
657770
on
06-04 2022
Kl. 20:00
Union 2 Nørrebro United 7 Grøndal Multicenter
3
-
3
657843
10-04 2022
Kl. 12:45
Oversidder FB 3
657771 ma
11-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
657854 on
20-04 2022
Kl. 20:30
Oversidder Union 2
657856 to
21-04 2022
Kl. 19:15
Østerbro IF 5 Oversidder Fælledparken
657852 to
21-04 2022
Kl. 20:00
Fremad Amager FB 2 Sundby Idrætspark
3
-
0
657855
24-04 2022
Kl. 12:00
FB 3 Oversidder Jens Jessens Vej
657853
24-04 2022
Kl. 15:00
Nørrebro United 7 Østerbro IF 4 Nørrebroparken
5
-
4
657859 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Østerbro IF 5
657861 ti
26-04 2022
Kl. 18:15
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
657850 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF 4 Fremad Amager Sundby Idrætspark
0
-
2
657858
on
27-04 2022
Kl. 20:00
Union 2 FB 3 Grøndal Multicenter
8
-
0
657860
30-04 2022
Kl. 14:30
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
657863 on
04-05 2022
Kl. 20:45
Oversidder Fremad Amager
657902
to
05-05 2022
Kl. 19:15
Østerbro IF 5 Union 2 Fælledparken
2
-
2
657864
08-05 2022
Kl. 12:45
Oversidder Oversidder
657862
08-05 2022
Kl. 13:45
Nørrebro United 7 FB 2 Nørrebroparken
3
-
0
657857 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Amager Nørrebro United 7 Sundby Idrætspark
1
-
3
657904 on
11-05 2022
Kl. 20:00
Union 2 Oversidder Grøndal Multicenter
657913 fr
13-05 2022
Kl. 12:00
FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
657906
14-05 2022
Kl. 14:30
Østerbro IF 4 Østerbro IF 5 Fælledparken
0
-
6
657903
15-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager FB 3 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
657905
15-05 2022
Kl. 13:30
Nørrebro United 7 Oversidder Nørrebroparken
657914 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Union 2
657918 on
18-05 2022
Kl. 19:15
Østerbro IF 5 Fremad Amager Fælledparken
6
-
1
657915 on
18-05 2022
Kl. 20:30
Oversidder FB 2
657916
22-05 2022
Kl. 12:45
Oversidder Østerbro IF 4
657917
22-05 2022
Kl. 14:00
FB 3 Nørrebro United 7 Jens Jessens Vej
3
-
0
657950 ti
24-05 2022
Kl. 18:15
FB 2 Union 2 Jens Jessens Vej
2
-
7
657948 on
25-05 2022
Kl. 20:30
Oversidder FB 3
657949
28-05 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
657946
29-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
657947
29-05 2022
Kl. 13:30
Nørrebro United 7 Østerbro IF 5 Nørrebroparken
1
-
8
657997 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
657999 on
01-06 2022
Kl. 17:45
FB 2 FB 3 Jens Jessens Vej
1
-
4
658000 on
01-06 2022
Kl. 19:15
Østerbro IF 5 Oversidder Fælledparken
657951
on
01-06 2022
Kl. 20:00
Union 2 Østerbro IF 4 Grøndal Multicenter
5
-
0
657998 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder Nørrebro United 7
657901 on
08-06 2022
Kl. 18:15
FB 3 Østerbro IF 4 Jens Jessens Vej
3
-
0
658001
11-06 2022
Kl. 13:45
Fremad Amager Union 2 Valby Idrætspark
1
-
3
658002
11-06 2022
Kl. 13:45
Nørrebro United 7 Oversidder Valby Idrætspark
658094
11-06 2022
Kl. 13:45
Østerbro IF 4 FB 2 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
658095
11-06 2022
Kl. 13:45
FB 3 Østerbro IF 5 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
658093
11-06 2022
Kl. 16:15
Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Læs mere om afsluttende 7M dag for kvinder og herrer den 11. juni 2022 i Valby IP

Oprykning: De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Ingen

Log ind