MENU

Herre Senior 5 7M Forår, P6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
657726
on
06-04 2022
Kl. 18:00
RB Shamrock FB 29 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
657728
to
07-04 2022
Kl. 20:00
Stefan 7 Hvidovre IF Grøndal Multicenter
5
-
1
657727
09-04 2022
Kl. 12:00
ØKF 2 Skjold 19 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
3
657724
09-04 2022
Kl. 12:30
Oversidder Nørrebro BK 2
657730 ma
18-04 2022
Kl. 19:15
Oversidder ØKF 2
657731 ma
18-04 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Foxes Nørrebro BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
3
657733
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF RB Shamrock Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
657732
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
FB 29 HB 14 Jens Jessens Vej
2
-
13
657729
23-04 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 Stefan 7 Lundehusparken
2
-
4
657725
24-04 2022
Kl. 10:00
HB 14 Copenhagen Foxes Fælledparken
0
-
3
657736
ti
26-04 2022
Kl. 21:00
HB 14 Hvidovre IF Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
657738
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Stefan 7 RB Shamrock Rådvadsvej
4
-
1
657734
30-04 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 Oversidder Lundehusparken
657737
30-04 2022
Kl. 11:15
ØKF 2 Copenhagen Foxes Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
657735
30-04 2022
Kl. 12:00
Nørrebro BK 2 FB 29 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
657743 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Nørrebro BK 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
3
657742
ma
02-05 2022
Kl. 19:30
FB 29 ØKF 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
657740 ma
02-05 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Foxes Skjold 19 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
657741
on
04-05 2022
Kl. 20:30
RB Shamrock HB 14 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
6
657739 to
05-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder Stefan 7
657746 ma
09-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder Copenhagen Foxes
657747
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
ØKF 2 Hvidovre IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
657748
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Stefan 7 HB 14 Rådvadsvej
3
-
5
657744
14-05 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 FB 29 Lundehusparken
2
-
5
657745
14-05 2022
Kl. 12:00
Nørrebro BK 2 RB Shamrock Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
657753 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Skjold 19 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
657750
ma
16-05 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Foxes Stefan 7 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
657751
ti
17-05 2022
Kl. 18:00
RB Shamrock ØKF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
6
657752 ti
17-05 2022
Kl. 20:30
FB 29 Oversidder Jens Jessens Vej
657757 ma
23-05 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Foxes FB 29 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
657758
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
ØKF 2 HB 14 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
657759 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Stefan 7 Nørrebro BK 2 Rådvadsvej
0
-
4
657756 on
25-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder Hvidovre IF
657755
28-05 2022
Kl. 10:15
Skjold 19 RB Shamrock Lundehusparken
6
-
0
657764 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF Copenhagen Foxes Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
6
657749
ti
31-05 2022
Kl. 21:00
HB 14 Nørrebro BK 2 Ryparken Idrætsanlæg
8
-
3
657762 on
01-06 2022
Kl. 20:30
RB Shamrock Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
657763
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Stefan 7 FB 29 Rådvadsvej
4
-
3
657760
fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Nørrebro BK 2 ØKF 2 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
5
657761
ti
07-06 2022
Kl. 21:00
HB 14 Skjold 19 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
4
657768
to
09-06 2022
Kl. 19:30
ØKF 2 Stefan 7 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
657765
11-06 2022
Kl. 10:00
Skjold 19 Nørrebro BK 2 Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
657766
11-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder HB 14
657767
11-06 2022
Kl. 10:00
Copenhagen Foxes RB Shamrock Valby Idrætspark
11
-
0
657769
11-06 2022
Kl. 10:00
FB 29 Hvidovre IF Valby Idrætspark
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Læs mere om afsluttende 7M dag for kvinder og herrer den 11. juni 2022 i Valby IP

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

 

Log ind