Herre Senior 3 7M Efterår, P2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
340716
ma22-08 2022
19:15 FC Breeze Østerbro IF 6 Valby Idrætspark
4
-
3
22. aug 2022
19:15
FC Breeze
4
Østerbro IF 6
3
312608
ti23-08 2022
19:15 Skjold 5 FB 13 Lundehusparken
3
-
0
23. aug 2022
19:15
Skjold 5
3
FB 13
0
312609
on24-08 2022
18:00 FC Nyhavn Skjold 8 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
24. aug 2022
18:00
FC Nyhavn
4
Skjold 8
0
340717
on24-08 2022
19:00 Valby 5 Uganda Danish Cranes Valby Idrætspark
3
-
6
24. aug 2022
19:00
Valby 5
3
Uganda Danish Cranes
6
340718
28-08 2022
12:30 Oversidder HB 7
28. aug 2022
12:30
Oversidder
HB 7
312612
ma29-08 2022
19:15 Uganda Danish Cranes FC Breeze Valby Idrætspark
11
-
2
29. aug 2022
19:15
Uganda Danish Cranes
11
FC Breeze
2
312667
to01-09 2022
19:15 Skjold 8 Oversidder Lundehusparken
01. sep 2022
19:15
Skjold 8
Oversidder
312666
03-09 2022
10:00 HB 7 Valby 5 Fælledparken
3
-
6
03. sep 2022
10:00
HB 7
3
Valby 5
6
312610
03-09 2022
12:00 FB 13 FC Nyhavn Jens Jessens Vej
UHT
03. sep 2022
12:00
FB 13
FC Nyhavn
UHT
312611
03-09 2022
14:15 Østerbro IF 6 Skjold 5 Fælledparken
3
-
2
03. sep 2022
14:15
Østerbro IF 6
3
Skjold 5
2
312669
ma05-09 2022
19:15 FC Breeze HB 7 Valby Idrætspark
3
-
3
05. sep 2022
19:15
FC Breeze
3
HB 7
3
312671
ti06-09 2022
19:15 Skjold 5 Uganda Danish Cranes Lundehusparken
4
-
4
06. sep 2022
19:15
Skjold 5
4
Uganda Danish Cranes
4
312668
ti06-09 2022
20:30 FB 13 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
4
-
0
06. sep 2022
20:30
FB 13
4
Østerbro IF 6
0
312672
on07-09 2022
18:00 FC Nyhavn Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
07. sep 2022
18:00
FC Nyhavn
Oversidder
312670
on07-09 2022
19:00 Valby 5 Skjold 8 Valby Idrætspark
5
-
1
07. sep 2022
19:00
Valby 5
5
Skjold 8
1
312674
ma19-09 2022
19:15 FC Breeze Oversidder Valby Idrætspark
19. sep 2022
19:15
FC Breeze
Oversidder
312677
on21-09 2022
18:00 FC Nyhavn Valby 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
21. sep 2022
18:00
FC Nyhavn
3
Valby 5
3
312676
24-09 2022
11:30 Skjold 5 Skjold 8 Lundehusparken
HHT
24. sep 2022
11:30
Skjold 5
Skjold 8
HHT
312673
24-09 2022
12:00 FB 13 HB 7 Jens Jessens Vej
5
-
4
24. sep 2022
12:00
FB 13
5
HB 7
4
312675
24-09 2022
14:15 Østerbro IF 6 Uganda Danish Cranes Fælledparken
0
-
5
24. sep 2022
14:15
Østerbro IF 6
0
Uganda Danish Cranes
5
312679
ma26-09 2022
18:00 Uganda Danish Cranes FC Nyhavn Valby Idrætspark
3
-
18
26. sep 2022
18:00
Uganda Danish Cranes
3
FC Nyhavn
18
312682
ti27-09 2022
19:15 Skjold 8 FB 13 Lundehusparken
3
-
4
27. sep 2022
19:15
Skjold 8
3
FB 13
4
312678
on28-09 2022
19:00 Valby 5 FC Breeze Valby Idrætspark
0
-
1
28. sep 2022
19:00
Valby 5
0
FC Breeze
1
312681
01-10 2022
10:00 HB 7 Østerbro IF 6 Fælledparken
0
-
2
01. okt 2022
10:00
HB 7
0
Østerbro IF 6
2
312680
02-10 2022
11:15 Oversidder Skjold 5
02. okt 2022
11:15
Oversidder
Skjold 5
312685
ma03-10 2022
20:30 Uganda Danish Cranes HB 7 Valby Idrætspark
5
-
6
03. okt 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
5
HB 7
6
312683
ti04-10 2022
20:30 FB 13 Oversidder Jens Jessens Vej
04. okt 2022
20:30
FB 13
Oversidder
312686
to06-10 2022
18:00 Skjold 5 Valby 5 Lundehusparken
3
-
4
06. okt 2022
18:00
Skjold 5
3
Valby 5
4
312687
08-10 2022
11:00 FC Nyhavn FC Breeze Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
08. okt 2022
11:00
FC Nyhavn
FC Breeze
UHT
312684
08-10 2022
14:15 Østerbro IF 6 Skjold 8 Fælledparken
2
-
5
08. okt 2022
14:15
Østerbro IF 6
2
Skjold 8
5
312689
ma10-10 2022
20:30 Uganda Danish Cranes FB 13 Valby Idrætspark
5
-
5
10. okt 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
5
FB 13
5
312692
ti11-10 2022
19:15 Skjold 8 FC Breeze Lundehusparken
4
-
2
11. okt 2022
19:15
Skjold 8
4
FC Breeze
2
312688
15-10 2022
14:15 Østerbro IF 6 FC Nyhavn Fælledparken
3
-
1
15. okt 2022
14:15
Østerbro IF 6
3
FC Nyhavn
1
312690
16-10 2022
11:15 Oversidder Valby 5
16. okt 2022
11:15
Oversidder
Valby 5
312693
ma17-10 2022
19:15 FC Breeze Skjold 5 Valby Idrætspark
3
-
6
17. okt 2022
19:15
FC Breeze
3
Skjold 5
6
312697
ti18-10 2022
20:30 Skjold 8 Uganda Danish Cranes Lundehusparken
3
-
4
18. okt 2022
20:30
Skjold 8
3
Uganda Danish Cranes
4
312694
on19-10 2022
19:15 Valby 5 FB 13 Valby Idrætspark
4
-
0
19. okt 2022
19:15
Valby 5
4
FB 13
0
312696
on19-10 2022
20:15 FC Nyhavn HB 7 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
19. okt 2022
20:15
FC Nyhavn
1
HB 7
3
312695
23-10 2022
11:15 Oversidder Østerbro IF 6
23. okt 2022
11:15
Oversidder
Østerbro IF 6
312691
ma24-10 2022
19:30 HB 7 Skjold 5 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
24. okt 2022
19:30
HB 7
4
Skjold 5
3
312700
ma24-10 2022
20:30 Uganda Danish Cranes Oversidder Valby Idrætspark
24. okt 2022
20:30
Uganda Danish Cranes
Oversidder
312701
to27-10 2022
20:30 Skjold 5 FC Nyhavn Lundehusparken
HMH
27. okt 2022
20:30
Skjold 5
FC Nyhavn
HMH
314147
29-10 2022
11:15 HB 7 Skjold 8 Fælledparken
UHT
29. okt 2022
11:15
HB 7
Skjold 8
UHT
312699
29-10 2022
14:15 Østerbro IF 6 Valby 5 Fælledparken
1
-
4
29. okt 2022
14:15
Østerbro IF 6
1
Valby 5
4
312698
30-10 2022
16:00 FB 13 FC Breeze Jens Jessens Vej
UHT
30. okt 2022
16:00
FB 13
FC Breeze
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind