Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
895888 |
lø14-08 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
0
-
1
|
14. aug 2021
12:00
Hvidovre IF
0
HB Køge
1
|
||||||||||||||
895891 |
lø14-08 2021
|
12:00 | HIK |
0
-
4
|
14. aug 2021
12:00
HIK
0
SfB-Oure FA
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
895889 |
lø14-08 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
4
|
14. aug 2021
15:15
FC Helsingør
3
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
895890 |
lø14-08 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
0
|
14. aug 2021
16:00
AC Amager Academy
1
Næstved
0
|
||||||||||||||
895887 |
sø15-08 2021
|
13:00 | Nykøbing FC |
3
-
1
|
15. aug 2021
13:00
Nykøbing FC
3
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
895893 |
sø15-08 2021
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
6
-
0
|
15. aug 2021
14:45
Roskilde
6
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
895885 |
sø15-08 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
3
|
15. aug 2021
14:45
Slagelse B&I
3
Næsby
3
|
||||||||||||||
895886 |
ti17-08 2021
|
18:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
2
|
17. aug 2021
18:00
AB
3
B.93
2
|
||||||||||||||
895896 |
lø21-08 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
2
|
21. aug 2021
12:00
B.93
3
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
895898 |
lø21-08 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
8
-
1
|
21. aug 2021
12:45
HB Køge
8
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
895899 |
lø21-08 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
5
-
0
|
21. aug 2021
14:15
Kolding IF
5
AC Amager Academy
0
|
||||||||||||||
895894 |
lø21-08 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
1
|
21. aug 2021
14:15
Næsby
2
AB
1
|
||||||||||||||
895897 |
lø21-08 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
4
-
2
|
21. aug 2021
14:15
Viborg FF
4
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
895900 |
lø21-08 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
2
|
21. aug 2021
14:45
Næstved
0
HIK
2
|
||||||||||||||
895895 |
lø21-08 2021
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
3
-
0
|
21. aug 2021
15:15
Hobro IK
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
895901 |
sø22-08 2021
|
13:00 | Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane |
2
-
1
|
22. aug 2021
13:00
SfB-Oure FA
2
Roskilde
1
|
||||||||||||||
895908 |
fr27-08 2021
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
4
-
1
|
27. aug 2021
19:00
Roskilde
4
Næstved
1
|
||||||||||||||
895903 |
lø28-08 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
0
|
28. aug 2021
12:00
AB
2
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
895904 |
lø28-08 2021
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
0
-
2
|
28. aug 2021
12:00
Hvidovre IF
0
B.93
2
|
||||||||||||||
895907 |
lø28-08 2021
|
12:00 | HIK |
1
-
6
|
28. aug 2021
12:00
HIK
1
Kolding IF
6
|
||||||||||||||
895909 |
lø28-08 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
4
-
0
|
28. aug 2021
15:15
SfB-Oure FA
4
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
895905 |
lø28-08 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
0
-
4
|
28. aug 2021
15:15
FC Helsingør
0
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
895906 |
lø28-08 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
1
|
28. aug 2021
16:00
AC Amager Academy
0
HB Køge
1
|
||||||||||||||
895915 |
fr03-09 2021
|
19:00 | Herfølge Stadion |
3
-
0
|
03. sep 2021
19:00
HB Køge
3
HIK
0
|
||||||||||||||
895910 |
lø04-09 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
3
|
04. sep 2021
14:15
Næsby
1
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
895917 |
lø04-09 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
3
|
04. sep 2021
14:45
Næstved
0
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
895916 |
sø05-09 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
0
-
1
|
05. sep 2021
14:15
Kolding IF
0
Roskilde
1
|
||||||||||||||
895911 |
sø05-09 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
1
-
3
|
05. sep 2021
14:45
Slagelse B&I
1
Nykøbing FC
3
|
||||||||||||||
895912 |
sø05-09 2021
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
2
|
05. sep 2021
15:15
Hobro IK
1
AB
2
|
||||||||||||||
898359 |
fr10-09 2021
|
19:15 | Roskilde Idrætspark Kunstgræs |
3
-
5
|
10. sep 2021
19:15
Roskilde
3
HB Køge
5
|
||||||||||||||
898357 |
lø11-09 2021
|
12:00 | HIK |
1
-
3
|
11. sep 2021
12:00
HIK
1
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
896606 |
lø11-09 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
3
-
0
|
11. sep 2021
12:00
Hvidovre IF
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
898365 |
lø11-09 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
0
|
11. sep 2021
14:45
Næstved
2
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
898196 |
lø11-09 2021
|
15:15 | Lollands Bank Park |
0
-
3
|
11. sep 2021
15:15
Nykøbing FC
0
AB
3
|
||||||||||||||
896603 |
lø11-09 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
0
-
2
|
11. sep 2021
15:15
FC Helsingør
0
Næsby
2
|
||||||||||||||
898197 |
lø11-09 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
2
|
11. sep 2021
16:00
AC Amager Academy
0
B.93
2
|
||||||||||||||
898364 |
sø12-09 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
2
|
12. sep 2021
15:15
SfB-Oure FA
3
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
903637 |
lø18-09 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 7 |
18. sep 2021
12:00
AB
2
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
903641 |
lø18-09 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
1
-
3
|
18. sep 2021
12:45
HB Køge
1
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
903642 |
lø18-09 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
18. sep 2021
14:15
Kolding IF
2
Næstved
2
|
||||||||||||||
903640 |
lø18-09 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
0
-
0
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
18. sep 2021
14:15
Viborg FF
0
Roskilde
0
|
||||||||||||||
898367 |
lø18-09 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
2
|
18. sep 2021
14:15
Næsby
1
AC Amager Academy
2
|
||||||||||||||
903638 |
sø19-09 2021
|
13:00 | DS Arena (Hobro) |
2
-
1
|
19. sep 2021
13:00
Hobro IK
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
903607 |
sø19-09 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
6
|
19. sep 2021
14:45
Slagelse B&I
0
FC Helsingør
6
|
||||||||||||||
903639 |
ma20-09 2021
|
19:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
4
-
3
|
20. sep 2021
19:00
B.93
4
HIK
3
|
||||||||||||||
903643 |
lø25-09 2021
|
12:00 | HIK |
2
-
3
|
25. sep 2021
12:00
HIK
2
Næsby
3
|
||||||||||||||
903646 |
lø25-09 2021
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6 |
25. sep 2021
12:00
Hvidovre IF
2
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
903644 |
lø25-09 2021
|
14:00 | Sundby Idrætspark |
4
-
3
|
25. sep 2021
14:00
AC Amager Academy
4
Slagelse B&I
3
|
||||||||||||||
903650 |
lø25-09 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
1
-
3
|
25. sep 2021
14:15
Kolding IF
1
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
903647 |
lø25-09 2021
|
14:30 | Roskilde Idrætspark |
2
-
1
|
25. sep 2021
14:30
Roskilde
2
B.93
1
|
||||||||||||||
903649 |
lø25-09 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
3
|
25. sep 2021
14:45
Næstved
1
HB Køge
3
|
||||||||||||||
903648 |
lø25-09 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
0
-
3
|
25. sep 2021
15:15
SfB-Oure FA
0
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
903645 |
lø25-09 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
0
|
25. sep 2021
15:15
FC Helsingør
3
AB
0
|
||||||||||||||
903653 |
lø02-10 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
2
|
02. okt 2021
12:00
AB
3
AC Amager Academy
2
|
||||||||||||||
903656 |
lø02-10 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
3
|
02. okt 2021
12:00
B.93
2
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
903658 |
lø02-10 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
6
-
2
|
02. okt 2021
12:45
HB Køge
6
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
903654 |
lø02-10 2021
|
14:00 | Nykøbing FC |
0
-
4
|
02. okt 2021
14:00
Nykøbing FC
0
FC Helsingør
4
|
||||||||||||||
903651 |
lø02-10 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
02. okt 2021
14:15
Næsby
2
Roskilde
3
|
||||||||||||||
903657 |
lø02-10 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
6
-
0
|
02. okt 2021
14:15
Viborg FF
6
Næstved
0
|
||||||||||||||
903655 |
lø02-10 2021
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
8 - 9 |
02. okt 2021
15:15
Hobro IK
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
903652 |
sø03-10 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
1
-
3
|
03. okt 2021
14:45
Slagelse B&I
1
HIK
3
|
||||||||||||||
903661 |
lø09-10 2021
|
12:00 | HIK |
3
-
1
|
09. okt 2021
12:00
HIK
3
AB
1
|
||||||||||||||
904341 |
lø09-10 2021
|
12:00 | Metropolis Arena (kunst) |
1
-
0
|
09. okt 2021
12:00
Kolding IF
1
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
904340 |
lø09-10 2021
|
12:30 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
2
|
09. okt 2021
12:30
Næstved
1
B.93
2
|
||||||||||||||
904342 |
lø09-10 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
2
|
09. okt 2021
12:45
HB Køge
3
Hobro IK
2
|
||||||||||||||
903660 |
lø09-10 2021
|
14:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
09. okt 2021
14:30
Roskilde
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
903659 |
lø09-10 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
4
-
1
|
09. okt 2021
15:15
SfB-Oure FA
4
Næsby
1
|
||||||||||||||
904339 |
lø09-10 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
1
|
09. okt 2021
15:15
FC Helsingør
1
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
903662 |
lø09-10 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
0
|
09. okt 2021
16:00
AC Amager Academy
0
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
904345 |
to14-10 2021
|
18:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
2
|
14. okt 2021
18:00
AB
1
Roskilde
2
|
||||||||||||||
904349 |
lø16-10 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
5
-
1
|
16. okt 2021
12:00
B.93
5
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
904346 |
lø16-10 2021
|
14:00 | Nykøbing FC |
Straffesparkskonkurrence
6 - 5 -
2
|
16. okt 2021
14:00
Nykøbing FC
2
HIK
2
|
||||||||||||||
904350 |
lø16-10 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
Straffesparkskonkurrence
5 - 3 -
1
|
16. okt 2021
14:15
Viborg FF
1
HB Køge
1
|
||||||||||||||
904348 |
lø16-10 2021
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
2
-
5
|
16. okt 2021
15:15
Hobro IK
2
FC Helsingør
5
|
||||||||||||||
904344 |
sø17-10 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
4
|
17. okt 2021
14:45
Slagelse B&I
0
SfB-Oure FA
4
|
||||||||||||||
904354 |
on20-10 2021
|
14:30 | Roskilde Idrætspark |
3
-
4
|
20. okt 2021
14:30
Roskilde
3
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
904355 |
lø23-10 2021
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
2
-
1
|
23. okt 2021
12:00
Hvidovre IF
2
HIK
1
|
||||||||||||||
904358 |
lø23-10 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
1
|
23. okt 2021
12:45
HB Køge
3
B.93
1
|
||||||||||||||
904359 |
lø23-10 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 4 |
23. okt 2021
14:15
Viborg FF
1
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
904356 |
lø23-10 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
5
|
23. okt 2021
16:00
AC Amager Academy
2
FC Helsingør
5
|
||||||||||||||
904353 |
sø24-10 2021
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
Straffesparkskonkurrence
4 - 3 -
1
|
24. okt 2021
15:15
SfB-Oure FA
1
AB
1
|
||||||||||||||
904352 |
ti26-10 2021
|
19:00 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
2
|
26. okt 2021
19:00
Næstved
0
Slagelse B&I
2
|
||||||||||||||
904364 |
lø30-10 2021
|
10:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
0
-
2
|
30. okt 2021
10:00
Hvidovre IF
0
Roskilde
2
|
||||||||||||||
904362 |
lø30-10 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
4
-
3
|
30. okt 2021
12:00
AB
4
Næstved
3
|
||||||||||||||
904367 |
lø30-10 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
0
|
30. okt 2021
12:00
B.93
1
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
904363 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Nykøbing FC |
0
-
5
|
30. okt 2021
14:00
Nykøbing FC
0
SfB-Oure FA
5
|
||||||||||||||
904360 |
lø30-10 2021
|
15:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
2
|
30. okt 2021
15:00
HB Køge
3
Næsby
2
|
||||||||||||||
904365 |
lø30-10 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
3
|
30. okt 2021
15:15
FC Helsingør
4
HIK
3
|
||||||||||||||
904366 |
lø30-10 2021
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
1
-
3
|
30. okt 2021
15:15
Hobro IK
1
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
904361 |
sø31-10 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
3
-
1
|
31. okt 2021
14:45
Slagelse B&I
3
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
905735 |
fr05-11 2021
|
19:00 | Roskilde Idrætspark |
1
-
3
|
05. nov 2021
19:00
Roskilde
1
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
905740 |
lø06-11 2021
|
12:00 | HIK |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 6 |
06. nov 2021
12:00
HIK
1
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
908652 |
lø06-11 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
4
-
1
|
06. nov 2021
12:00
B.93
4
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
904369 |
lø06-11 2021
|
12:45 | Herfølge Stadion |
5
-
1
|
06. nov 2021
12:45
HB Køge
5
Slagelse B&I
1
|
||||||||||||||
904370 |
lø06-11 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
3
-
2
|
06. nov 2021
14:15
Kolding IF
3
AB
2
|
||||||||||||||
904368 |
lø06-11 2021
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
2
|
06. nov 2021
14:15
Viborg FF
1
Næsby
2
|
||||||||||||||
904371 |
lø06-11 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
1
-
5
|
06. nov 2021
14:45
Næstved
1
Nykøbing FC
5
|
||||||||||||||
905733 |
lø06-11 2021
|
16:15 | Oure Idrætsskole |
4
-
2
|
06. nov 2021
16:15
SfB-Oure FA
4
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
904347 |
on10-11 2021
|
19:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
5
-
1
|
10. nov 2021
19:00
Hvidovre IF
5
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
910976 |
lø13-11 2021
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
7
-
1
|
13. nov 2021
12:00
Hvidovre IF
7
Næstved
1
|
||||||||||||||
910839 |
lø13-11 2021
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
1
|
13. nov 2021
12:00
AB
2
HB Køge
1
|
||||||||||||||
851355 |
lø13-11 2021
|
13:00 | DS Arena (Hobro) |
1
-
3
|
13. nov 2021
13:00
Hobro IK
1
HIK
3
|
||||||||||||||
909081 |
lø13-11 2021
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
6
|
13. nov 2021
14:15
Næsby
1
B.93
6
|
||||||||||||||
910906 |
lø13-11 2021
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
3
|
13. nov 2021
14:15
Kolding IF
1
Nykøbing FC
3
|
||||||||||||||
911145 |
lø13-11 2021
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
3
|
13. nov 2021
15:15
FC Helsingør
4
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
851354 |
lø13-11 2021
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
1
|
13. nov 2021
16:00
AC Amager Academy
2
Roskilde
1
|
||||||||||||||
910838 |
sø14-11 2021
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
5
|
14. nov 2021
14:45
Slagelse B&I
0
Viborg FF
5
|
||||||||||||||
851360 |
lø20-11 2021
|
10:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
3
-
1
|
20. nov 2021
10:00
HB Køge
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
851363 |
lø20-11 2021
|
12:00 | Sundby Idrætspark |
8
-
1
|
20. nov 2021
12:00
AC Amager Academy
8
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
851359 |
lø20-11 2021
|
13:15 | Hald Ege Efterskole Kunstgræs |
3
-
0
|
20. nov 2021
13:15
Viborg FF
3
AB
0
|
||||||||||||||
851361 |
lø20-11 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
1
-
2
|
20. nov 2021
14:15
Kolding IF
1
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
851364 |
lø20-11 2021
|
14:30 | Roskilde Idrætspark |
5
-
1
|
20. nov 2021
14:30
Roskilde
5
HIK
1
|
||||||||||||||
851362 |
lø20-11 2021
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
1
|
20. nov 2021
14:45
Næstved
2
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
851357 |
lø20-11 2021
|
15:00 | Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark |
1
-
2
|
20. nov 2021
15:00
B.93
1
Slagelse B&I
2
|
||||||||||||||
851356 |
lø20-11 2021
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
0
-
5
|
20. nov 2021
15:15
Hobro IK
0
Næsby
5
|
||||||||||||||
895913 |
lø27-11 2021
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
1
|
27. nov 2021
12:00
B.93
2
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
914219 |
lø27-11 2021
|
14:00 | Nykøbing FC |
5
-
2
|
27. nov 2021
14:00
Nykøbing FC
5
HB Køge
2
|
||||||||||||||
904351 |
lø27-11 2021
|
14:15 | Metropolis Arena (kunst) |
1
-
2
|
27. nov 2021
14:15
Kolding IF
1
Næsby
2
|
||||||||||||||
904343 |
lø26-02 2022
|
13:15 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
2
|
26. feb 2022
13:15
Næstved
0
Næsby
2
|
||||||||||||||
895914 |
lø26-02 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
0
|
26. feb 2022
14:15
Viborg FF
2
AC Amager Academy
0
|
||||||||||||||
851371 |
lø26-02 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
Straffesparkskonkurrence
5 - 4 -
1
|
26. feb 2022
15:15
SfB-Oure FA
1
HIK
1
|
||||||||||||||
851366 |
lø05-03 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
0
-
2
|
05. mar 2022
12:00
B.93
0
AB
2
|
||||||||||||||
851368 |
lø05-03 2022
|
12:45 | Herfølge Stadion |
5
-
1
|
05. mar 2022
12:45
HB Køge
5
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
851369 |
lø05-03 2022
|
13:00 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
5
|
05. mar 2022
13:00
Kolding IF
1
FC Helsingør
5
|
||||||||||||||
851367 |
lø05-03 2022
|
13:30 | Hald Ege Efterskole Kunstgræs |
2
-
1
|
05. mar 2022
13:30
Viborg FF
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
851365 |
lø05-03 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
3
-
0
|
05. mar 2022
14:15
Næsby
3
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
851370 |
lø05-03 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
3
|
05. mar 2022
14:45
Næstved
2
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
851374 |
lø05-03 2022
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
2
-
5
|
05. mar 2022
15:15
Hobro IK
2
Roskilde
5
|
||||||||||||||
851375 |
lø12-03 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
3
|
12. mar 2022
12:00
AB
2
Næsby
3
|
||||||||||||||
851383 |
lø12-03 2022
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
1
-
0
|
12. mar 2022
12:00
Hvidovre IF
1
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
851386 |
lø12-03 2022
|
14:30 | HIK |
4
-
0
|
12. mar 2022
14:30
HIK
4
Næstved
0
|
||||||||||||||
851384 |
lø12-03 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
1
-
2
|
12. mar 2022
15:15
FC Helsingør
1
HB Køge
2
|
||||||||||||||
851385 |
sø13-03 2022
|
14:00 | Sundby I P. Opvisn. |
5
-
0
|
13. mar 2022
14:00
AC Amager Academy
5
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
851387 |
sø13-03 2022
|
14:15 | Roskilde Idrætspark |
3
-
2
|
13. mar 2022
14:15
Roskilde
3
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
851376 |
sø13-03 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion Kunst |
1
-
4
|
13. mar 2022
14:45
Slagelse B&I
1
Hobro IK
4
|
||||||||||||||
913162 |
fr18-03 2022
|
19:00 | Emerson Arena Kunst |
0
-
1
|
18. mar 2022
19:00
Næstved
0
Roskilde
1
|
||||||||||||||
851423 |
lø19-03 2022
|
12:45 | Herfølge Stadion |
2
-
0
|
19. mar 2022
12:45
HB Køge
2
AC Amager Academy
0
|
||||||||||||||
912917 |
lø19-03 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
2
|
19. mar 2022
14:15
Kolding IF
1
HIK
2
|
||||||||||||||
913163 |
lø19-03 2022
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
1
-
3
|
19. mar 2022
15:15
Hobro IK
1
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
851388 |
sø20-03 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
4
|
20. mar 2022
14:15
Næsby
2
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
851419 |
sø20-03 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
2
|
20. mar 2022
14:45
Slagelse B&I
0
AB
2
|
||||||||||||||
913165 |
fr25-03 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
2
-
0
|
25. mar 2022
19:00
Nykøbing FC
2
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
913164 |
lø26-03 2022
|
12:00 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
4
-
0
|
26. mar 2022
12:00
Hvidovre IF
4
Næsby
0
|
||||||||||||||
913166 |
lø26-03 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
0
|
26. mar 2022
12:00
AB
3
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
913169 |
lø26-03 2022
|
12:30 | HIK |
3
-
1
|
26. mar 2022
12:30
HIK
3
HB Køge
1
|
||||||||||||||
913170 |
lø26-03 2022
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
0
-
1
|
26. mar 2022
14:45
Roskilde
0
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
913171 |
lø26-03 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
5
-
0
|
26. mar 2022
15:15
SfB-Oure FA
5
Næstved
0
|
||||||||||||||
913167 |
lø26-03 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
1
-
4
|
26. mar 2022
15:15
FC Helsingør
1
B.93
4
|
||||||||||||||
913168 |
lø26-03 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
2
-
0
|
26. mar 2022
16:00
AC Amager Academy
2
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
913177 |
on30-03 2022
|
18:30 | Herfølge Stadion |
3
-
0
|
30. mar 2022
18:30
HB Køge
3
Roskilde
0
|
||||||||||||||
851420 |
on30-03 2022
|
19:30 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
2
|
30. mar 2022
19:30
B.93
1
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
913174 |
lø02-04 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
1
|
02. apr 2022
12:00
AB
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
913175 |
lø02-04 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
3
-
0
|
02. apr 2022
12:00
B.93
3
AC Amager Academy
0
|
||||||||||||||
913179 |
lø02-04 2022
|
13:00 | DS Arena (Hobro) |
6
-
3
|
02. apr 2022
13:00
Hobro IK
6
Næstved
3
|
||||||||||||||
913176 |
lø02-04 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
2
-
3
|
02. apr 2022
14:15
Viborg FF
2
HIK
3
|
||||||||||||||
913178 |
lø02-04 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
02. apr 2022
14:15
Kolding IF
1
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
913172 |
lø02-04 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
02. apr 2022
14:15
Næsby
2
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
913173 |
sø03-04 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion |
1
-
3
|
03. apr 2022
14:45
Slagelse B&I
1
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
914146 |
fr08-04 2022
|
18:30 | Avedøre Stadion Kunstgræs |
1
-
3
|
08. apr 2022
18:30
Hvidovre IF
1
AB
3
|
||||||||||||||
914148 |
fr08-04 2022
|
18:30 | HIK |
2
-
7
|
08. apr 2022
18:30
HIK
2
B.93
7
|
||||||||||||||
914149 |
lø09-04 2022
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
3
-
1
|
09. apr 2022
14:45
Roskilde
3
Viborg FF
1
|
||||||||||||||
914151 |
lø09-04 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5 |
09. apr 2022
14:45
Næstved
2
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
913181 |
lø09-04 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
5
-
0
|
09. apr 2022
15:15
FC Helsingør
5
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
914147 |
sø10-04 2022
|
13:00 | Nykøbing FC |
2
-
0
|
10. apr 2022
13:00
Nykøbing FC
2
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
913180 |
sø10-04 2022
|
14:00 | Sundby Idrætspark |
5
-
1
|
10. apr 2022
14:00
AC Amager Academy
5
Næsby
1
|
||||||||||||||
851421 |
to14-04 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
Straffesparkskonkurrence
6 - 4 -
1
|
14. apr 2022
14:15
Viborg FF
1
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
895902 |
ma18-04 2022
|
14:00 | Nykøbing FC |
2
-
0
|
18. apr 2022
14:00
Nykøbing FC
2
Næsby
0
|
||||||||||||||
914154 |
to21-04 2022
|
19:00 | Akademisk Boldklub |
1
-
3
|
21. apr 2022
19:00
AB
1
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
914158 |
fr22-04 2022
|
19:00 | Herfølge Stadion |
5
-
3
|
22. apr 2022
19:00
HB Køge
5
Næstved
3
|
||||||||||||||
914159 |
fr22-04 2022
|
19:00 | DS Arena (Hobro) |
8
-
0
|
22. apr 2022
19:00
Hobro IK
8
Kolding IF
0
|
||||||||||||||
914156 |
lø23-04 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
2
-
3
|
23. apr 2022
12:00
B.93
2
Roskilde
3
|
||||||||||||||
914155 |
lø23-04 2022
|
13:15 | Nykøbing FC |
4
-
1
|
23. apr 2022
13:15
Nykøbing FC
4
Hvidovre IF
1
|
||||||||||||||
914152 |
lø23-04 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
1
-
3
|
23. apr 2022
14:15
Næsby
1
HIK
3
|
||||||||||||||
914153 |
sø24-04 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
1
|
24. apr 2022
14:45
Slagelse B&I
0
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
914150 |
ti26-04 2022
|
18:15 | Oure Idrætsskole |
0
-
4
|
26. apr 2022
18:15
SfB-Oure FA
0
HB Køge
4
|
||||||||||||||
914161 |
lø30-04 2022
|
12:00 | HIK |
2
-
0
|
30. apr 2022
12:00
HIK
2
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
914164 |
lø30-04 2022
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
0
|
30. apr 2022
12:00
Hvidovre IF
2
Hobro IK
0
|
||||||||||||||
914167 |
lø30-04 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
10 - 11 |
30. apr 2022
14:15
Kolding IF
2
HB Køge
2
|
||||||||||||||
914160 |
lø30-04 2022
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
3
-
0
|
30. apr 2022
14:45
Roskilde
3
Næsby
0
|
||||||||||||||
914165 |
lø30-04 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
2
-
3
|
30. apr 2022
15:15
SfB-Oure FA
2
B.93
3
|
||||||||||||||
914163 |
lø30-04 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
6
-
2
|
30. apr 2022
15:15
FC Helsingør
6
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
914162 |
lø30-04 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
1
-
3
|
30. apr 2022
16:00
AC Amager Academy
1
AB
3
|
||||||||||||||
914166 |
sø01-05 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
4
|
01. maj 2022
14:45
Næstved
2
Viborg FF
4
|
||||||||||||||
914168 |
on04-05 2022
|
18:00 | ALPI Arena Næsby |
2
-
0
|
04. maj 2022
18:00
Næsby
2
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
914172 |
fr06-05 2022
|
18:30 | Hvidovre IF's baner |
1
-
3
|
06. maj 2022
18:30
Hvidovre IF
1
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
914170 |
lø07-05 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
0
-
1
|
07. maj 2022
12:00
AB
0
HIK
1
|
||||||||||||||
914173 |
lø07-05 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
6
-
1
|
07. maj 2022
12:00
B.93
6
Næstved
1
|
||||||||||||||
914174 |
lø07-05 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
2
|
07. maj 2022
14:15
Viborg FF
1
Kolding IF
2
|
||||||||||||||
914175 |
lø07-05 2022
|
15:15 | DS Arena (Hobro) |
1
-
4
|
07. maj 2022
15:15
Hobro IK
1
HB Køge
4
|
||||||||||||||
914171 |
lø07-05 2022
|
15:15 | Nykøbing FC |
1
-
5
|
07. maj 2022
15:15
Nykøbing FC
1
AC Amager Academy
5
|
||||||||||||||
914169 |
sø08-05 2022
|
12:30 | Slagelse Stadion |
0
-
1
|
08. maj 2022
12:30
Slagelse B&I
0
Roskilde
1
|
||||||||||||||
914157 |
ti10-05 2022
|
16:15 | Viborg FF´s anlæg |
1
-
2
|
10. maj 2022
16:15
Viborg FF
1
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
914182 |
fr13-05 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
2
-
1
|
13. maj 2022
14:15
Kolding IF
2
B.93
1
|
||||||||||||||
914179 |
lø14-05 2022
|
12:00 | HIK |
3
-
1
|
14. maj 2022
12:00
HIK
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
914183 |
lø14-05 2022
|
12:45 | Herfølge Stadion |
3
-
0
|
14. maj 2022
12:45
HB Køge
3
Viborg FF
0
|
||||||||||||||
914176 |
lø14-05 2022
|
13:45 | ALPI Arena Næsby |
5
-
1
|
14. maj 2022
13:45
Næsby
5
Næstved
1
|
||||||||||||||
914178 |
lø14-05 2022
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
0
-
3
|
14. maj 2022
14:45
Roskilde
0
AB
3
|
||||||||||||||
914177 |
lø14-05 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
5
-
0
|
14. maj 2022
15:15
SfB-Oure FA
5
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
914181 |
lø14-05 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
3 - 5 |
14. maj 2022
15:15
FC Helsingør
1
Hobro IK
1
|
||||||||||||||
914180 |
lø14-05 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
0
-
3
|
14. maj 2022
16:00
AC Amager Academy
0
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
914191 |
on18-05 2022
|
19:15 | DS Arena (Hobro) |
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
18. maj 2022
19:15
Hobro IK
2
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
914184 |
fr20-05 2022
|
18:00 | ALPI Arena Næsby |
0
-
4
|
20. maj 2022
18:00
Næsby
0
Kolding IF
4
|
||||||||||||||
914189 |
fr20-05 2022
|
20:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
6 - 7 |
20. maj 2022
20:15
FC Helsingør
3
AC Amager Academy
3
|
||||||||||||||
914188 |
lø21-05 2022
|
12:00 | HIK |
1
-
3
|
21. maj 2022
12:00
HIK
1
Hvidovre IF
3
|
||||||||||||||
914190 |
lø21-05 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
1
-
5
|
21. maj 2022
12:00
B.93
1
HB Køge
5
|
||||||||||||||
914186 |
sø22-05 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
2
-
0
|
22. maj 2022
12:00
AB
2
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
914185 |
sø22-05 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion |
0
-
5
|
22. maj 2022
14:45
Slagelse B&I
0
Næstved
5
|
||||||||||||||
851382 |
ti24-05 2022
|
18:30 | Nykøbing FC |
0
-
2
|
24. maj 2022
18:30
Nykøbing FC
0
B.93
2
|
||||||||||||||
914223 |
on25-05 2022
|
20:00 | Gentofte Sportspark Vest |
2
-
3
|
25. maj 2022
20:00
HIK
2
Roskilde
3
|
||||||||||||||
914197 |
lø28-05 2022
|
12:00 | HIK |
1
-
3
|
28. maj 2022
12:00
HIK
1
FC Helsingør
3
|
||||||||||||||
914192 |
lø28-05 2022
|
12:45 | ALPI Arena Næsby |
0
-
3
|
28. maj 2022
12:45
Næsby
0
HB Køge
3
|
||||||||||||||
914193 |
lø28-05 2022
|
14:15 | Autocentralen Park (Kolding Stadion) |
6
-
0
|
28. maj 2022
14:15
Kolding IF
6
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
914199 |
lø28-05 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
5
-
2
|
28. maj 2022
14:15
Viborg FF
5
B.93
2
|
||||||||||||||
914194 |
lø28-05 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
2
-
3
|
28. maj 2022
14:45
Næstved
2
AB
3
|
||||||||||||||
914196 |
lø28-05 2022
|
14:45 | Roskilde Idrætspark |
1
-
2
|
28. maj 2022
14:45
Roskilde
1
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
914198 |
lø28-05 2022
|
16:00 | Sundby Idrætspark |
5
-
3
|
28. maj 2022
16:00
AC Amager Academy
5
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
914195 |
sø29-05 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
8
-
0
|
29. maj 2022
15:15
SfB-Oure FA
8
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
914203 |
to02-06 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
3
-
1
|
02. jun 2022
19:00
Nykøbing FC
3
Næstved
1
|
||||||||||||||
914206 |
to02-06 2022
|
19:30 | Sundby I P. Opvisn. |
4
-
0
|
02. jun 2022
19:30
AC Amager Academy
4
HIK
0
|
||||||||||||||
914202 |
lø04-06 2022
|
12:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
1
|
04. jun 2022
12:00
AB
3
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
914204 |
lø04-06 2022
|
12:00 | Hvidovre IF's baner |
2
-
4
|
04. jun 2022
12:00
Hvidovre IF
2
SfB-Oure FA
4
|
||||||||||||||
914200 |
lø04-06 2022
|
13:45 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
04. jun 2022
13:45
Næsby
2
Viborg FF
3
|
||||||||||||||
914205 |
lø04-06 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
6
-
4
|
04. jun 2022
15:15
FC Helsingør
6
Roskilde
4
|
||||||||||||||
914207 |
lø04-06 2022
|
15:15 | DS Arena - Kunstgræs (Hobro) |
3
-
2
|
04. jun 2022
15:15
Hobro IK
3
B.93
2
|
||||||||||||||
914201 |
sø05-06 2022
|
14:45 | Slagelse Stadion |
1
-
2
|
05. jun 2022
14:45
Slagelse B&I
1
HB Køge
2
|
||||||||||||||
914214 |
fr10-06 2022
|
20:00 | Roskilde Idrætspark |
4
-
1
|
10. jun 2022
20:00
Roskilde
4
AC Amager Academy
1
|
||||||||||||||
914208 |
lø11-06 2022
|
12:00 | B 93 Svanemølleanlæg. |
5
-
3
|
11. jun 2022
12:00
B.93
5
Næsby
3
|
||||||||||||||
914210 |
lø11-06 2022
|
12:00 | Herfølge Stadion |
3
-
2
|
11. jun 2022
12:00
HB Køge
3
AB
2
|
||||||||||||||
914215 |
lø11-06 2022
|
12:00 | HIK |
1
-
3
|
11. jun 2022
12:00
HIK
1
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
914211 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Nykøbing FC |
2
-
7
|
11. jun 2022
13:00
Nykøbing FC
2
Kolding IF
7
|
||||||||||||||
914209 |
lø11-06 2022
|
14:15 | Viborg FF´s anlæg |
6
-
0
|
11. jun 2022
14:15
Viborg FF
6
Slagelse B&I
0
|
||||||||||||||
914212 |
lø11-06 2022
|
14:45 | Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg |
0
-
2
|
11. jun 2022
14:45
Næstved
0
Hvidovre IF
2
|
||||||||||||||
914213 |
lø11-06 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
3
-
1
|
11. jun 2022
15:15
SfB-Oure FA
3
FC Helsingør
1
|
||||||||||||||
914187 |
ti14-06 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
2
-
5
|
14. jun 2022
19:00
Nykøbing FC
2
Roskilde
5
|
||||||||||||||
914220 |
to16-06 2022
|
18:00 | Hvidovre IF's baner |
4
-
1
|
16. jun 2022
18:00
Hvidovre IF
4
Kolding IF
1
|
||||||||||||||
914218 |
lø18-06 2022
|
13:00 | Akademisk Boldklub |
3
-
2
|
18. jun 2022
13:00
AB
3
Viborg FF
2
|
||||||||||||||
914216 |
lø18-06 2022
|
14:15 | ALPI Arena Næsby |
2
-
3
|
18. jun 2022
14:15
Næsby
2
Hobro IK
3
|
||||||||||||||
914217 |
lø18-06 2022
|
15:15 | Slagelse Stadion |
1
-
3
|
18. jun 2022
15:15
Slagelse B&I
1
B.93
3
|
||||||||||||||
914221 |
lø18-06 2022
|
15:15 | Helsingør "Ny Stadion" OPV |
4
-
1
|
18. jun 2022
15:15
FC Helsingør
4
Næstved
1
|
||||||||||||||
914222 |
lø18-06 2022
|
15:15 | Oure Idrætsskole |
7
-
1
|
18. jun 2022
15:15
SfB-Oure FA
7
AC Amager Academy
1
|
Alle uafgjorte kampe i U17 liga og U17 divisionen i sæsonen 2021/2022 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.