|
381573
|
fr20-08 2021
|
20:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
381546
|
lø21-08 2021
|
17:30
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
|
381558
|
sø22-08 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
|
381574
|
to26-08 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
381579
|
lø28-08 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
381581
|
sø29-08 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
381585
|
sø29-08 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
381583
|
sø29-08 2021
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
381586
|
ma30-08 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
965800
|
fr03-09 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
381602
|
lø04-09 2021
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
381645
|
sø05-09 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
381593
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
381603
|
sø05-09 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
381657
|
to09-09 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
373136
|
lø11-09 2021
|
17:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
387624
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
373147
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
373140
|
sø12-09 2021
|
14:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
373792
|
sø12-09 2021
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
965761
|
ma13-09 2021
|
17:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
965766
|
lø18-09 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
965786
|
sø19-09 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
965779
|
sø19-09 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
965787
|
to23-09 2021
|
17:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
965765
|
to23-09 2021
|
18:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
965795
|
to23-09 2021
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
965793
|
lø25-09 2021
|
16:30
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
965794
|
sø26-09 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
965796
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
965797
|
sø26-09 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
400326
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
400331
|
lø02-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
400330
|
sø03-10 2021
|
10:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
HHT
|
|
|
965859
|
sø03-10 2021
|
16:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
400329
|
sø03-10 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
400546
|
ti05-10 2021
|
20:20
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
400542
|
to07-10 2021
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
400332
|
to07-10 2021
|
21:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
381655
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
400535
|
sø10-10 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
400532
|
sø10-10 2021
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
400545
|
sø10-10 2021
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
381580
|
ti12-10 2021
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
UHT
|
|
|
400548
|
to14-10 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
400547
|
to14-10 2021
|
21:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
400773
|
fr15-10 2021
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
400552
|
lø16-10 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
400777
|
sø17-10 2021
|
10:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
400550
|
sø17-10 2021
|
16:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
381549
|
ma18-10 2021
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
381557
|
sø24-10 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
400805
|
on27-10 2021
|
20:30
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
381552
|
to28-10 2021
|
20:45
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
400804
|
sø31-10 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
400806
|
sø31-10 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
400793
|
sø31-10 2021
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
400798
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
UHT
|
|
|
400803
|
sø31-10 2021
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
965785
|
fr05-11 2021
|
18:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
400818
|
sø07-11 2021
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
400826
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
400827
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
400829
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
400830
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
400807
|
sø07-11 2021
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
Oprykning:
De tolv bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 18 til og med 25 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen