MENU

U13 Drenge Liga 2 11M (08) forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
347856
17-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
347656
17-04 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Solrød FC Frederiksværk Stadion
1 - 1
347655
17-04 2021
Kl. 10:30
KB (2) B 1903 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 1
347654
17-04 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
2 - 0
347657
17-04 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Brønshøj BK Birkerød Stadion
5 - 1
347857
17-04 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Frem Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 2
347868
24-04 2021
Kl. 10:00
Frem Oversidder Frem, Valby IP
347859
24-04 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Lyngby Boldklub (2) Tingbjerg Idrætspark
0 - 3
347860
24-04 2021
Kl. 12:00
B 1903 BK Friheden B1903
0 - 4
347861
24-04 2021
Kl. 14:00
Solrød FC KB (2) Solrød Idrætscenter
1 - 3
347866
24-04 2021
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub Frederiksværk Fodbold Klub Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
347867
24-04 2021
Kl. 14:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
347950
01-05 2021
Kl. 10:00
KB (2) BK Friheden Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
347951
01-05 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brønshøj BK Frederiksværk Stadion
1 - 3
347954
01-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder B 1903
347949
01-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Oversidder Lyngby Stadion
347952
01-05 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Frem Birkerød Stadion
2 - 2
347953
01-05 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Lundtofte Boldklub Solrød Idrætscenter
0 - 2
347968
08-05 2021
Kl. 10:00
Frem Lyngby Boldklub (2) Frem, Valby IP
2 - 1
347963
08-05 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Solrød FC Tingbjerg Idrætspark
2 - 1
347964
08-05 2021
Kl. 12:00
B 1903 IF Skjold Birkerød B1903
1 - 1
347965
08-05 2021
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub KB (2) Lundtofte Idrætsplads
0 - 3
347967
08-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
347966
08-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
348512
15-05 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød BK Friheden Birkerød Stadion
3 - 2
348514
15-05 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
348271
16-05 2021
Kl. 10:30
KB (2) Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
347643
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub (2) Frederiksværk Fodbold Klub Lyngby Stadion
3 - 1
347646
22-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
347644
22-05 2021
Kl. 12:00
KB (2) Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 4
347642
22-05 2021
Kl. 12:00
B 1903 Oversidder B1903
347647
22-05 2021
Kl. 13:00
BK Friheden Brønshøj BK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 2
347645
22-05 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Solrød FC Birkerød Stadion
2 - 1
348270 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub (2) B 1903 Lyngby Stadion
0 - 2
348585
29-05 2021
Kl. 09:30
BK Friheden Lyngby Boldklub (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 0
348587
29-05 2021
Kl. 10:00
Frem Solrød FC Frem, Valby IP
2 - 0
348519
29-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
348516
29-05 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK KB (2) Tingbjerg Idrætspark
0 - 1
348517
29-05 2021
Kl. 12:00
B 1903 Frederiksværk Fodbold Klub B1903
4 - 0
348586
29-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Lundtofte Boldklub
348515
ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Brønshøj BK Lundtofte Boldklub Tingbjerg Idrætspark
4 - 0
348667 on
02-06 2021
Kl. 18:00
BK Friheden Solrød FC Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 0
348272
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frem Frederiksværk Stadion
1 - 1
348590
05-06 2021
Kl. 10:00
KB (2) IF Skjold Birkerød Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 0
348589
05-06 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub (2) Oversidder Lyngby Stadion
348588
05-06 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
348632
05-06 2021
Kl. 14:00
Lundtofte Boldklub Frem Lundtofte Idrætsplads
0 - 2
348593
06-06 2021
Kl. 14:00
Solrød FC B 1903 Solrød Idrætscenter
0 - 3
347648 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
347650 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Solrød FC Lyngby Boldklub (2) Solrød Idrætscenter
2 - 0
347651
on
09-06 2021
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
1 - 5
347652 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Oversidder BK Friheden
347653 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Frem B 1903 Frem, Valby IP
5 - 1
348636
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
348669
12-06 2021
Kl. 10:00
Frem Brønshøj BK Frem, Valby IP
12 - 1
348668
12-06 2021
Kl. 10:30
KB (2) Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
348633
12-06 2021
Kl. 12:00
B 1903 Lundtofte Boldklub B1903
1 - 1
348635
12-06 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub (2) Birkerød Stadion
0 - 0
347649
ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub KB (2) Frederiksværk Stadion
3 - 2
348674
on
16-06 2021
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub BK Friheden Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
348678
19-06 2021
Kl. 14:00
Oversidder Frem
348670
19-06 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK B 1903 Tingbjerg Idrætspark
1 - 1
348671
19-06 2021
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub (2) KB (2) Lyngby Stadion
2 - 1
348672
19-06 2021
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion
3 - 2
348673
19-06 2021
Kl. 14:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
348592
on
23-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub BK Friheden Frederiksværk Stadion
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Der afvikles ingen slutkampe mellem puljerne.

Puljevinderen vil til sæsonens sidste kamp få overrakt pokal samt medaljer.

Log ind