MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5, Pulje 7 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
145528 Kl. 11:15 BK Skjold 1 Bispebjerg BK 1 Bane 1
145529 Kl. 11:15 B 1903 2 HIK 2 Bane 1
145530 Kl. 11:35 BK Skjold 1 B 1903 2 Bane 1
145531 Kl. 11:35 Bispebjerg BK 1 HIK 2 Bane 1
145532 Kl. 11:55 Bispebjerg BK 1 B 1903 2 Bane 1
145533 Kl. 11:55 HIK 2 BK Skjold 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
145534 Kl. 12:30 B93 3 Nørrebro United 1
145535 Kl. 12:30 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 1
145536 Kl. 12:50 B93 3 Skovshoved IF 2
145537 Kl. 12:50 Nørrebro United 1 Østerbro IF 1
145538 Kl. 13:10 Nørrebro United 1 Skovshoved IF 2
145541 Kl. 13:10 Østerbro IF 1 B93 3
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
145542 Kl. 11:30 Bispebjerg BK 1 BK Skjold 1 Bane 1
145959 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 B93 3 Bane 1
147178 Kl. 11:50 Bispebjerg BK 1 B93 3 Bane 1
147179 Kl. 11:50 BK Skjold 1 Nørrebro United 1 Bane 1
147180 Kl. 12:10 BK Skjold 1 B93 3 Bane 1
148590 Kl. 12:10 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 1 Bane 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
148591 Kl. 10:00 HIK 2 B 1903 2
148592 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 2
148593 Kl. 10:20 B 1903 2 Skovshoved IF 2
148594 Kl. 10:20 HIK 2 Østerbro IF 1
148595 Kl. 10:40 HIK 2 Skovshoved IF 2
148596 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
148597 Kl. 11:30 BK Skjold 1 HIK 2
148598 Kl. 11:30 B93 3 Østerbro IF 1
148599 Kl. 11:50 B93 3 BK Skjold 1
148600 Kl. 11:50 Østerbro IF 1 HIK 2
148679 Kl. 12:10 HIK 2 B93 3
148680 Kl. 12:10 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
148681 Kl. 12:00 B 1903 2 Bispebjerg BK 1
148682 Kl. 12:00 Skovshoved IF 2 Nørrebro United 1
148698 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Bispebjerg BK 1
148699 Kl. 12:20 Skovshoved IF 2 B 1903 2
148700 Kl. 12:40 B 1903 2 Nørrebro United 1
153675 Kl. 12:40 Bispebjerg BK 1 Skovshoved IF 2
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
153829 Kl. 11:00 HIK 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
161467 Kl. 11:00 Østerbro IF 1 Nørrebro United 1
161468 Kl. 11:20 HIK 2 Østerbro IF 1 Bane 1
161469 Kl. 11:20 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 1 Bane 1
161470 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Bispebjerg BK 1
161471 Kl. 11:40 Nørrebro United 1 HIK 2 Bane 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
153823 Kl. 11:30 B 1903 2 BK Skjold 1
153824 Kl. 11:30 Skovshoved IF 2 B93 3
153825 Kl. 11:50 B 1903 2 Skovshoved IF 2
153826 Kl. 11:50 BK Skjold 1 B93 3
153827 Kl. 12:10 Skovshoved IF 2 BK Skjold 1
153828 Kl. 12:10 B93 3 B 1903 2
Arrangør:
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
161472 Kl. 11:15 BK Skjold 1 Skovshoved IF 2 Bane 1
161473 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1 Østerbro IF 1 Bane 1
161474 Kl. 11:35 Østerbro IF 1 BK Skjold 1 Bane 1
161475 Kl. 11:35 Skovshoved IF 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
161476 Kl. 11:55 BK Skjold 1 Bispebjerg BK 1 Bane 1
161477 Kl. 11:55 Skovshoved IF 2 Østerbro IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
161478 Kl. 11:15 B 1903 2 B93 3
161479 Kl. 11:15 HIK 2 Nørrebro United 1
161480 Kl. 11:35 B 1903 2 HIK 2
199380 Kl. 11:35 B93 3 Nørrebro United 1
199381 Kl. 11:55 Nørrebro United 1 B 1903 2
199382 Kl. 11:55 B93 3 HIK 2
Arrangør:
lørdag den. 06-03 2021
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
199416 Kl. 11:30 B93 3 Bispebjerg BK 1 Bane 1
199417 Kl. 11:30 Skovshoved IF 2 HIK 2 Bane 1
199418 Kl. 11:50 Bispebjerg BK 1 HIK 2 Bane 1
199419 Kl. 11:50 B93 3 Skovshoved IF 2 Bane 1
199420 Kl. 12:10 HIK 2 B93 3 Bane 1
199431 Kl. 12:10 Bispebjerg BK 1 Skovshoved IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
199383 Kl. 10:00 B 1903 2 Østerbro IF 1
199411 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Skjold 1
199412 Kl. 10:20 BK Skjold 1 B 1903 2
199413 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 Østerbro IF 1
199414 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
199415 Kl. 10:40 B 1903 2 Nørrebro United 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind