MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
209530 Kl. 13:45 Skjold 3 Skjold 4 Bane 1
209531 Kl. 13:45 Østerbro IF 3 FA 2000 1 Bane 1
209699 Kl. 14:05 Skjold 3 Østerbro IF 3 Bane 1
209700 Kl. 14:05 Skjold 4 FA 2000 1 Bane 1
209701 Kl. 14:25 Skjold 4 Østerbro IF 3 Bane 1
209702 Kl. 14:25 FA 2000 1 Skjold 3 Bane 1
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
209510 Kl. 12:00 GVI 1 HIK 4
209525 Kl. 12:00 B 1903 2 Vanløse IF 4
209526 Kl. 12:20 GVI 1 B 1903 2
209527 Kl. 12:20 HIK 4 Vanløse IF 4
209528 Kl. 12:40 HIK 4 B 1903 2
209529 Kl. 12:40 Vanløse IF 4 GVI 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
209713 Kl. 11:00 HIK 4 GVI 1
209714 Kl. 11:00 Skjold 4 Skjold 3
209715 Kl. 11:20 HIK 4 Skjold 3
209716 Kl. 11:20 GVI 1 Skjold 4
209717 Kl. 11:40 GVI 1 Skjold 3
209718 Kl. 11:40 HIK 4 Skjold 4
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
209719 Kl. 11:00 Vanløse IF 4 B 1903 2
209720 Kl. 11:00 FA 2000 1 Østerbro IF 3
209721 Kl. 11:20 B 1903 2 Østerbro IF 3
209722 Kl. 11:20 Vanløse IF 4 FA 2000 1
228313 Kl. 11:40 Vanløse IF 4 Østerbro IF 3
228314 Kl. 11:40 FA 2000 1 B 1903 2
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
228315 Kl. 12:30 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Vanløse IF 4 Bane 1
228316 Kl. 12:30 Skjold 3 FA 2000 1 Bane 1
228317 Kl. 12:50 Skjold 3 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
Bane 1
228318 Kl. 12:50 FA 2000 1 Vanløse IF 4 Bane 1
228319 Kl. 13:10 Vanløse IF 4 Skjold 3 Bane 1
228320 Kl. 13:10 GVI 1
!
NB: GVI 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
228321 Kl. 14:00 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
HIK 4 Bane 1
228322 Kl. 14:00 Østerbro IF 3 Skjold 4 Bane 1
228323 Kl. 14:20 Skjold 4 HIK 4 Bane 1
228324 Kl. 14:20 Østerbro IF 3 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Bane 1
228325 Kl. 14:40 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Skjold 4 Bane 1
228326 Kl. 14:40 HIK 4 Østerbro IF 3 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
228446 Kl. 11:30 Vanløse IF 4 HIK 4 Bane 1
228447 Kl. 11:30 FA 2000 1 Skjold 4 Bane 1
228448 Kl. 11:50 Vanløse IF 4 FA 2000 1 Bane 1
228449 Kl. 11:50 HIK 4 Skjold 4 Bane 1
228450 Kl. 12:10 FA 2000 1 HIK 4 Bane 1
228451 Kl. 12:10 Skjold 4 Vanløse IF 4 Bane 1
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
228440 Kl. 12:00 B 1903 2 GVI 1 Bane 1
228441 Kl. 12:00 Østerbro IF 3 Skjold 3
228442 Kl. 12:20 B 1903 2 Østerbro IF 3 Bane 1
228443 Kl. 12:20 GVI 1 Skjold 3 Bane 1
228444 Kl. 12:40 Østerbro IF 3 GVI 1
228445 Kl. 12:40 Skjold 3 B 1903 2
Arrangør:
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
246235 Kl. 13:45 B 1903 2 Skjold 3 Bane 1
246236 Kl. 13:45 Vanløse IF 4 Skjold 4 Bane 1
246238 Kl. 14:05 B 1903 2 Vanløse IF 4 Bane 1
246239 Kl. 14:05 Skjold 3 Skjold 4 Bane 1
246326 Kl. 14:25 Skjold 4 B 1903 2 Bane 1
246328 Kl. 14:25 Skjold 3 Vanløse IF 4 Bane 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
228452 Kl. 12:00 GVI 1 Østerbro IF 3
228453 Kl. 12:00 HIK 4 FA 2000 1
246231 Kl. 12:20 FA 2000 1 GVI 1 Bane 1
246232 Kl. 12:20 Østerbro IF 3 HIK 4
246233 Kl. 12:40 GVI 1 HIK 4
246234 Kl. 12:40 Østerbro IF 3 FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
246488 Kl. 11:45 B 1903 2 FA 2000 1
246489 Kl. 11:45 Skjold 4 GVI 1
246490 Kl. 12:05 GVI 1 B 1903 2
246491 Kl. 12:05 Skjold 4 FA 2000 1
246492 Kl. 12:25 GVI 1 FA 2000 1
246493 Kl. 12:25 B 1903 2 Skjold 4
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
246494 Kl. 10:00 Skjold 3 HIK 4
246495 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 Vanløse IF 4
246496 Kl. 10:20 HIK 4 Vanløse IF 4
246497 Kl. 10:20 Skjold 3 Østerbro IF 3
246524 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 Skjold 3
246525 Kl. 10:40 HIK 4 Østerbro IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind