MENU

U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
657668 fr
14-08 2020
Kl. 17:30
AB Helsingør IF Fodbold Akademisk Boldklub
2 - 3
657665
15-08 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virum Stadion
3 - 1
657666
16-08 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård
13 - 2
657669
16-08 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
2 - 2
657667
16-08 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Espergærde IF Elverroad
9 - 2
657671 on
19-08 2020
Kl. 19:00
FC Rudersdal AB Rundforbi Stadion
1 - 4
657673 to
20-08 2020
Kl. 17:30
Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
5 - 4
657708 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark
2 - 4
657672
23-08 2020
Kl. 11:15
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
1 - 8
657670
23-08 2020
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
3 - 3
657783
fr
28-08 2020
Kl. 17:30
AB Hillerød Fodbold Akademisk Boldklub
10 - 1
657782
30-08 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård
5 - 3
657784
30-08 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
1 - 1
657781
30-08 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
1 - 3
657712
30-08 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold FC Rudersdal Helsingør Idrætspark
5 - 3
657785 on
02-09 2020
Kl. 18:45
FC Rudersdal Allerød Fodbold Klub Rundforbi Stadion
4 - 1
657789 fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
8 - 2
657786
06-09 2020
Kl. 11:15
Hillerød Fodbold Helsingør IF Fodbold Hillerød Stadion
3 - 7
657787
06-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Nivå-Kokkedal FK Elverroad
4 - 4
657792 on
09-09 2020
Kl. 18:30
FC Rudersdal Hillerød Fodbold Rundforbi Stadion
4 - 1
657793 fr
11-09 2020
Kl. 17:30
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
5 - 4
657794
13-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
4 - 3
657790
13-09 2020
Kl. 11:00
Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
6 - 1
657791 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
1 - 2
657788 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 3
657887 fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Helsingør IF Fodbold Hørsholm Idrætspark
4 - 0
657795
20-09 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Virum-Sorgenfri BK Karsemosegård
6 - 2
657885
20-09 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev AB Elverroad
3 - 1
657796
ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
1 - 2
657888 on
23-09 2020
Kl. 17:45
Helsingør IF Fodbold B. 1973, Herlev Helsingør Idrætspark
2 - 2
657889 on
23-09 2020
Kl. 17:45
FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion
1 - 6
657891 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
AB Nivå-Kokkedal FK Akademisk Boldklub
3 - 6
657892
27-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
3 - 1
657890
27-09 2020
Kl. 11:15
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
3 - 7
657886 on
30-09 2020
Kl. 17:30
FC Rudersdal Espergærde IF Rundforbi Stadion
1 - 3
657897 fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark
10 - 2
657894
04-10 2020
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård
8 - 3
657896
04-10 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
6 - 3
657893
04-10 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK AB Virum Stadion
2 - 0
657895
04-10 2020
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev FC Rudersdal Elverroad
4 - 1
657898 on
07-10 2020
Kl. 17:15
Helsingør IF Fodbold Virum-Sorgenfri BK Helsingør Idrætspark
5 - 2
657899 on
07-10 2020
Kl. 17:15
FC Rudersdal Nivå-Kokkedal FK Rundforbi Stadion
2 - 3
657907 on
07-10 2020
Kl. 17:15
AB Allerød Fodbold Klub Akademisk Boldklub
0 - 4
657908
11-10 2020
Kl. 10:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 3
657900
11-10 2020
Kl. 11:15
Hillerød Fodbold B. 1973, Herlev Hillerød Stadion
0 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind