Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
22:00
Stefan
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
20:15
B 1903
3
Tårnby FF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
18:00
CSC
2
Fremad Valby 2
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
22:00
Oversidder
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:30
Stefan
4
Tårnby FF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
Oversidder
CSC
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
22:00
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:15
B 1903
3
CSC
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:00
Fremad Valby 2
1
Stefan
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Tårnby FF
0
Sundby KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
22:00
Oversidder
CSC
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
22:00
Oversidder
Stefan
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
22:00
Tårnby FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Fremad Valby 2
5
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2020
18:00
Sundby KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:00
Stefan
1
Sundby KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
B 1903
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
CSC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:00
Fremad Valby 2
9
Tårnby FF
6
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
18:00
Stefan
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
22:00
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
22:00
Tårnby FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
20:30
B 1903
5
Sundby KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:00
CSC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Oversidder
Sundby KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Tårnby FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:00
Fremad Valby 2
7
Sundby KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:15
B 1903
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
18:00
Fremad Valby 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
18:00
CSC
3
Stefan
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
20:15
CSC
Tårnby FF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
20:00
Stefan
1
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2020
18:00
Sundby KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
10:00
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
22:00
Oversidder
Stefan
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:15
Tårnby FF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:30
Sundby KFUM
2
CSC
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
22:00
Oversidder
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
22:00
Oversidder
B 1903
|
Oprykning: De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 7 og 8 i begge puljer rykker ned samt dårligste nr. 6 på tværs af de 2 puljer rykker ned