Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
09:30
FA 2000
3
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:00
Slagelse B&I
4
B93
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
FC Roskilde
6
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
FC Helsingør
4
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:00
B93
5
FC Helsingør
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
11:00
HB Køge
1
Slagelse B&I
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
12:00
HIK
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:00
Hvidovre IF
3
FC Helsingør
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Slagelse B&I
4
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:15
FA 2000
5
HB Køge
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
FC Roskilde
1
B93
5
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
12:00
FC Helsingør
3
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
B93
1
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
HB Køge
0
FC Roskilde
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
12:00
HIK
0
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
FA 2000
7
Slagelse B&I
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:15
Hvidovre IF
2
B93
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:00
HB Køge
0
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
12:00
FC Helsingør
2
FC Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
19:00
FC Roskilde
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:30
Slagelse B&I
1
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
B93
2
HB Køge
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
HIK
0
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:15
Hvidovre IF
2
HB Køge
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:00
HIK
3
B93
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
11:00
Slagelse B&I
1
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
14:30
FA 2000
2
FC Helsingør
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
18:30
Hvidovre IF
0
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:15
Hvidovre IF
1
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:30
B93
0
Slagelse B&I
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:00
HB Køge
0
FC Helsingør
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
12:00
HIK
2
FC Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:00
FA 2000
1
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:00
Slagelse B&I
2
HB Køge
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
10:00
FC Roskilde
1
Hvidovre IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
18:30
FC Helsingør
3
B93
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:15
Hvidovre IF
5
Slagelse B&I
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:30
B93
0
FC Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
11:00
HB Køge
0
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
12:00
HIK
3
FC Helsingør
0
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:00
Slagelse B&I
2
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
10:00
FC Roskilde
3
HB Køge
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
11:45
FA 2000
1
B93
0
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
12:00
FC Helsingør
2
Hvidovre IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
11:00
Slagelse B&I
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
FC Roskilde
2
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
13:00
B93
2
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
14:00
HIK
2
HB Køge
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:15
FA 2000
3
FC Roskilde
0
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:15
Hvidovre IF
1
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:00
HB Køge
0
B93
5
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:00
FC Helsingør
2
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2019
19:00
FC Helsingør
0
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
12:00
HB Køge
0
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
12:00
FC Roskilde
2
Slagelse B&I
1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
12:00
B93
2
HIK
2
|
Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.
Nummer 1-2 i pulje 2 og 3 rykker over i pulje 1 efter 1.halvår.