MENU

8-M+40 (Veteran) 2 - Forår, Pulje 7 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
317914 ma
08-04 2019
Kl. 19:15
Monday FC BK 96, Solrød Tusehallen
1
-
1
317915
ti
09-04 2019
Kl. 19:45
Hvalsø IF Karlslunde IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
0
-
2
317916 on
10-04 2019
Kl. 18:45
Vemmedrup IF Avedøre IF (1) Vemmedrupskolen
3
-
7
317913 to
11-04 2019
Kl. 20:30
RB 1906 Køge Nord FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
8
317912
14-04 2019
Kl. 10:00
Reerslev IF Siff, Solrød Reerslev Skole
2
-
4
317919 ma
22-04 2019
Kl. 11:00
Køge Nord FC Reerslev IF Rishøj Stadion
9
-
0
317917
ti
23-04 2019
Kl. 19:00
Karlslunde IF Vemmedrup IF Karlslunde Stadion
8
-
1
317918
on
24-04 2019
Kl. 19:00
Siff, Solrød Hvalsø IF Jersie-Hallen
4
-
5
317921 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Avedøre IF (1) Monday FC Avedøre Stadion
6
-
2
317920 on
24-04 2019
Kl. 20:30
BK 96, Solrød RB 1906 Solrød Idrætscenter kunstgræs
4
-
1
317922
ti
30-04 2019
Kl. 19:00
Karlslunde IF Siff, Solrød Karlslunde Stadion
2
-
1
317925
ti
30-04 2019
Kl. 19:00
Hvalsø IF Køge Nord FC Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2
-
1
317926 on
01-05 2019
Kl. 19:00
Vemmedrup IF Monday FC Vemmedrupskolen
Udehold taberdømt
317924 to
02-05 2019
Kl. 20:30
RB 1906 Avedøre IF (1) Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
7
317923
05-05 2019
Kl. 10:00
Reerslev IF BK 96, Solrød Reerslev Skole
3
-
0
317931 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Avedøre IF (1) Reerslev IF Avedøre Stadion
4
-
1
317929 ma
06-05 2019
Kl. 19:15
Monday FC RB 1906 Tusehallen
4
-
1
317928
ma
06-05 2019
Kl. 19:30
Køge Nord FC Karlslunde IF Rishøj Stadion
1
-
2
317930 ma
06-05 2019
Kl. 20:30
BK 96, Solrød Hvalsø IF Solrød Idrætscenter kunstgræs
1
-
0
317927 on
08-05 2019
Kl. 19:00
Siff, Solrød Vemmedrup IF Jersie-Hallen
3
-
2
317932
ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Karlslunde IF BK 96, Solrød Karlslunde Stadion
1
-
0
317936 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Hvalsø IF Avedøre IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
5
317935 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Siff, Solrød Køge Nord FC Jersie-Hallen
1
-
2
317937 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Vemmedrup IF RB 1906 Vemmedrupskolen
1
-
3
317942
ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Avedøre IF (1) Karlslunde IF Avedøre Stadion
5
-
2
317940 ma
20-05 2019
Kl. 19:15
Monday FC Hvalsø IF Tusehallen
2
-
3
317939 ma
20-05 2019
Kl. 19:30
Køge Nord FC Vemmedrup IF Rishøj Stadion
Udehold taberdømt
317941 ma
20-05 2019
Kl. 20:30
BK 96, Solrød Siff, Solrød Solrød Idrætscenter kunstgræs
1
-
1
317943
to
23-05 2019
Kl. 19:00
Karlslunde IF Monday FC Karlslunde Stadion
3
-
1
317938 to
23-05 2019
Kl. 20:30
RB 1906 Reerslev IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
4
317945 ma
27-05 2019
Kl. 19:30
Køge Nord FC BK 96, Solrød Rishøj Stadion
5
-
0
317946 ti
28-05 2019
Kl. 20:00
Hvalsø IF RB 1906 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
1
-
1
317944 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Siff, Solrød Avedøre IF (1) Jersie-Hallen
1
-
4
317947 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Vemmedrup IF Reerslev IF Vemmedrupskolen
1
-
3
317948
02-06 2019
Kl. 10:00
Reerslev IF Hvalsø IF Reerslev Skole
4
-
4
317952 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Avedøre IF (1) Køge Nord FC Avedøre Stadion
3
-
0
317950 ma
03-06 2019
Kl. 19:15
Monday FC Siff, Solrød Tusehallen
2
-
1
317951 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Vemmedrup IF BK 96, Solrød Vemmedrupskolen
2
-
0
317953 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Karlslunde IF Reerslev IF Karlslunde Stadion
1
-
3
317955 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Køge Nord FC Monday FC Rishøj Stadion Kunst
5
-
1
317974 ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Hvalsø IF Vemmedrup IF Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2
-
2
317954 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Siff, Solrød RB 1906 Jersie-Hallen
8
-
1
317975 on
12-06 2019
Kl. 20:30
BK 96, Solrød Avedøre IF (1) Solrød Idrætscenter kunstgræs
0
-
3
317949 to
13-06 2019
Kl. 20:30
RB 1906 Karlslunde IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
317934 ma
17-06 2019
Kl. 19:00
Reerslev IF Monday FC Reerslev Skole
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3: Vinder kamp 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 7
Kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind