MENU

IF Skjold Birkerød //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 6 - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
M+40 - 2022 Pulje 1
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 1
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 1
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1
U16 Drenge Mester (07) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 drenge 5-mands (12) begynder- 21. august Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg. - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) SU 2 21.august Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 20. august Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 7
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 5
BonBon Cup U8 piger (15) 5M 2 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 13
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 12

Log ind