MENU

Taastrup FC //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 2
Serie 3 Pulje 5
Serie 4 Pulje 6
Serie 5 - Forår Pulje 5
Serie 5 - Efterår
Serie 5 - Forår Pulje 6
Serie 5 - Efterår
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
Kvindeserie 1 - Efterår
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
Kvindeserie 2 - Efterår
Pokalen 2022 Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
8-M+32 1 - Forår Pulje 2
8-M+40 2 - Forår Pulje 6
8-M+40 2 - Forår Pulje 5
8-mands +60 - 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge Mester (05) Forår Pulje 2
U17 Drenge Mester (06) Efterår
U17 Drenge 2 (06) Efterår
U17 Drenge 3 (06) Efterår
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
U16
U16 Piger 1 (06) Forår Pulje 1
U16 Piger 2 (07) Efterår
U15
U15 Drenge Mester (08) Efterår
U15 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge 2 (08) Efterår
U15 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
U15 Drenge 4 (08) Efterår
U15 Piger 2 (07) Forår Pulje 1
U15 Piger 2 (08) Efterår
U14
U14 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) Efterår
U14 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (09) Efterår
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 3
U13
U13 Drenge 8-mands M (09) Forår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår lukket pulje
U13 Piger 8-mands 2 (09) Forår Pulje 2
U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår Pulje 2
U13 drenge Projekt Relativ Væksteffekt Række 3/4
Finals U13 Pige 2 8-m Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 4
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 4
U11 Piger 3 8-mands (11) Forår Pulje 3
U10
U10 pige 5-mands (12) beg-Forårsserie 1/5 Pulje 1, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) beg-Forårsserie 28/5 Pulje 2, 2 baner
U10 pige 5-mands (12) beg-Forårsserie 19/6 Pulje 1, 2 baner
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 3
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 8. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 7.-8. maj Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder - 7.-8. maj Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) 2 -28. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1-19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 piger 5-mands (12) 2 -19. juni Medaljestævne Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 23. april Pulje 5
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 1, 3 baner
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 7. maj Pulje 1
U9 piger 5-mands(13) begynder- 7. maj Pulje 1, 1 bane
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 6
U9 piger 5-mands(13) begynder- 28. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 2
U9 pi 5-mands(13) begynder-18. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 3 SØN Pulje 4
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 10
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 4
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 24
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 17
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 3
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 2
U7 piger 3-mands (15-16) - 7. maj Pulje 1
U7 piger 3-mands (15-16) - 28. maj Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 18
U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 4
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 10
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 11
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 11
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 16
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 9
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 8
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 11
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 11

Log ind