Østerbro Idræts Forening

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P9
Kvinde Senior 1 7:7 Forår P2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P3
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 2 7:7 Forår P4
Herre Senior 3 7:7 Forår P4
Herre Senior 4 7:7 Forår P2
Herre Senior 4 7:7 Forår P8
Herre Senior 4 7:7 Forår P7
Herre Senior 4 7:7 Forår P1
Herre Senior 5 7:7 Forår P7
Herre Senior 5 7:7 Forår P1
Herre Senior 5 7:7 Forår P8
Old Boys-LP Øst
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
M+50 2 Forår - Dommerløs række P2
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2
U16 Drenge 1 (08) Forår P1
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 7
VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 Pulje 2
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 2
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 6
VinterBold U11 Piger 3 (13) 5:5 Pulje 2
U10
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 4
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2
U8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 6
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2
U7
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2

Log ind