Boldklubben Union

Ryd
Hold Pulje
Senior
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1
KS Herre 23/24 P1
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P4
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P6
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P2
DBU Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior M 7:7 Forår Mester
Herre Senior 1 7:7 Forår P2
Herre Senior 1 7:7 Forår P2
Herre Senior 2 7:7 Forår P2
Herre Senior 3 7:7 Forår P6
Herre Senior 3 7:7 Forår P3
Herre Senior 4 7:7 Forår P6
Herre Senior 4 7:7 Forår P5
Herre Senior 4 7:7 Forår P7
Herre Senior 4 7:7 Forår P2
Herre Senior 4 7:7 Forår P3
Herre Senior 4 7:7 Forår P4
Herre Senior 5 7:7 Forår P6
Herre Senior 5 7:7 Forår P5
Herre Senior 5 7:7 Forår P2
Herre Senior 5 7:7 Forår P1
M+40 M 7:7 Forår Mester
M+50 1 7:7 Forår Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår Pulje 2
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2
U13
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 Pulje 1B
VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 4
U11
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
VinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7
VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 1
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 3
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 3
U7
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind