FA 2000

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Sydbank Pokalen for kvinder 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Futsal Kvindesenior Pulje 2
Futsal Kvindesenior Pulje 1
KS Herre 23/24 P1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P7
Serie 4, P2/9 Forår P8
Serie 4, P2/9 Forår P9
Serie 4, P2/9 Forår P4
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 5, P2/4 Forår - Dommerløs P2
Serie 5, P2/4 Forår - Dommerløs P4
KS, Kvinder Forår KSK
Serie 2, Kvinder Forår P1
Kvinde Senior 2 7:7 Forår P1
Herre Senior M 7:7 Forår Mester
Herre Senior 1 7:7 Forår P1
Herre Senior 1 7:7 Forår P2
Herre Senior 1 7:7 Forår P1
Herre Senior 2 7:7 Forår P4
Herre Senior 2 7:7 Forår P3
Herre Senior 3 7:7 Forår P6
Herre Senior 4 7:7 Forår P2
Herre Senior 4 7:7 Forår P1
Herre Senior 4 7:7 Forår P7
Herre Senior 4 7:7 Forår P8
Herre Senior 5 7:7 Forår P7
Herre Senior 5 7:7 Forår P6
Herre Senior 5 7:7 Forår P9
Herre Senior 5 7:7 Forår P8
VinterBOLD M+50 Pulje 1
M+50 2 Forår - Dommerløs række P2
VinterBOLD M+55 Pulje 1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD M+60 Pulje 1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
U19
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 3
VinterBOLD U-16 Drenge Øst Pulje 1
VinterBold U16 Drenge Mester Pulje 2
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Piger 1 (08/09) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 4
VinterBOLD U-14 piger Liga Pulje 1
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 8
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Piger 1 (12) 8:8 Pulje 1A
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5 Pulje 2
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind