Højby S & G

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre Senior/U19 S2-S3 11:11 Opstartsbold Pulje 3
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9)
U13
U13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold Pulje 2
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8M - Forår 2024
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 1
U12
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 3
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 3
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 2
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 3
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U11
U11 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 13/1 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2013) 24/2 Pulje 3
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024
U10
U10C-Kunststævne 3. marts Spilletid 2x10 min
Inde - U10 drenge C (2014) 3/2 Pulje 3
U9
U9C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min.
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 3
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 2
Inde - U9 drenge C (2015) 3/2 Pulje 3
Inde - U9 drenge C (2015) 10/3 Pulje 3
U8
U8C-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min
U8C-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
Inde - U8 drenge D (2016) 13/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge D (2016) 28/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge D (2016) 2/3 Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 14.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 11.15 - Bane 3

Log ind