MENU

Svogerslev BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 2
Kvindeserie Øst 22-23 Pulje 1
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 4
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 3
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål Pulje 5
Kvindesenior Futsal Pulje 2
Kvindesenior Futsal Pulje 1
Kvindesenior Øst/KS/SS VinterBOLD Pulje 1
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P1
Futsal 1. Division Øst, Kvinder Pulje 1
U16
U16 Drenge 3-4 (07) VinterBOLD Pulje 1
U15
U15 Drenge Futsal B (08) Pulje 3
Indendørs U15 drenge (08) håndboldmål Pulje 3
Indendørs U15 drenge (08) håndboldmål Pulje 4
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 2
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 2
U14
U14 Drenge Futsal B (09) Pulje 3
U14 Drenge Futsal B (09) Pulje 3
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD Pulje 2
U13
U13 Drenge Futsal B (10) Pulje 4
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 3
U12
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11
U11 piger 5-mands (12) begynder - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) begynder - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) beg. -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 19
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 8
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 25
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 8
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 9
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 6
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 5
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 15
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 6
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 4. september Medaljestævn Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind