MENU

Fodboldklubben Sorø Freja //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 3 Pulje 7
Serie 4 - Efterår Pulje 10
Serie 6 - Efterår Pulje 3
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 3
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 4
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 6
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 6
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 2
U10 piger 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 3
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 1-2 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 17. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 2
U8 piger 5-mands (15) beg. - 20. august Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 1
U8 piger 5-mands (15) beg- 17. september Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 1
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 2
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind