MENU

Ringsted IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2021-22 Pulje 2
Serie 2 Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 9
Serie 5 - Efterår
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
Pokalen 2022 Pulje 1
8-M+32 1 - Forår Pulje 2
U19
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår
U17 Drenge 2 (06) Efterår
U17 Drenge Øst 1 Forår (05) Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
U16
U16 Drenge 1 (06) Forår Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje B
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
U15 Drenge 2 (08) Efterår
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje C
U14 Drenge Mester (09) Efterår
U14 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
U14 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Pulje 2
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B
U13 Drenge 8-mands M (09) Forår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår Pulje 4
Finals U13 Drenge M 8-m Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 6
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 6
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 5
U10
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 3
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 5
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 5
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 5
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 3
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 2
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 1
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 3
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 4
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 3

Log ind