MENU

Nivå-Kokkedal FK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 4 Pulje 2
Serie 5 - Efterår
8-Kvindesenior 1 - Forår Pulje 2
Pokalen 2022 Pulje 1
SM Serie 4 Pulje 1
U21 B, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
Veteran-LP Pulje 1
8-M+40 1 - Forår Pulje 1
8-M+40 2 - Forår Pulje 3
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Forår Pulje 1
SM FINALS U19 drenge 2 Pulje 1
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (05) 21/22 P1
U16
U16 Piger 2 (07) Efterår
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår
U15 Piger 8-mands (07) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (08) Forår Pulje 1
U13
U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 15/5 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder-19. juni Medaljest Pulje 3
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 5
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 7. maj Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 5
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 3
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 12
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 11
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 10
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 22
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 10
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 10
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 9
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 8
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 15
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 6
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 6
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 8

Log ind