MENU

Ledøje-Smørum Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2022-23 Pulje 2
Serie 1 Pulje 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 4 - Efterår Pulje 3
Serie 5 - Efterår Pulje 4
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 4
8-Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 3
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
U21 A, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 2
8-M+40 1 - Efterår Pulje 2
8-M+40 (Veteran) Pokal 22/23 Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2
U19
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 2
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U17
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Øst 1 E 2022 (07) P1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje B
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 5
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje C
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U11 Piger 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1

Log ind