Ledøje-Smørum Fodbold

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 4A - Forår Pulje 3
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Old Boys-LP Øst
M+32 1 - 2024 Pulje 2
8:8 M+40 (Veteran) Pokal 23/24 Pulje 1
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
U19
Futsal - U-19 Drenge DM Pulje 1
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
Futsal - U-17 Drenge DM Pulje 1
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 4
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 5
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 8
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 1
U7
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 2

Log ind