Holbæk B&I

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1
Serie 2 Pulje 3
Serie 4 - Efterår
Serie 5 - Forår Pulje 6
Serie 5 - Efterår
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
Kvindeserie 1 - Efterår
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
U19
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge Mester (08) Efterår
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge 2 (09) Efterår
U16 Drenge 3 (09) Efterår
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U14 Drenge 2 (11) Efterår
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 3 (11) Efterår
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 4 (11) Efterår
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje C
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår
U12
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk.3 Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 4 LØR Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-8 (16) Pulje 1
U7
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 5

Log ind