MENU

Himmelev-Veddelev BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 3 Pulje 5
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 4
Pokalen 2022 Pulje 1
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
8-M+40 2 - Forår Pulje 5
U19
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
U17 Drenge Mester (05) Forår Pulje 2
U17 Drenge Mester (06) Efterår
U17 Drenge 2 (05) Forår Pulje 2
U17 Drenge 2 (06) Efterår
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
U15
U15 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge 1 (08) Efterår
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
U15 Drenge 2 (08) Efterår
U15 Drenge 4 (08) Efterår
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje B
U14 Drenge 1 (08) Forår Pulje 2
U14 Drenge 1 (09) Efterår
U14 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 3
U13
U13 Drenge Liga 3 11M (09) forår Pulje A
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår Pulje 4
U13 drenge Projekt Relativ Væksteffekt Række 1/2
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 5
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 4
U10
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 uge 16 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 uge 16 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 18 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 20 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) SU 2 Uge 24 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 1-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 15/5 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 4, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 3
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M 3 SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (13) 5M Beg SØN Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 23. april Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 23. april Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 3-4 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 3-4 SØN Pulje 2
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 15
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 16
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 20
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 18
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (15) 3M SØN Pulje 5
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 7
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (16) 3M SØN Pulje 3

Log ind