MENU

Hillerød Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2022/23 1.Division
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
8-M+32 1 - Efterår Pulje 1
8-M+32 (Old Boys) Pokal 22/23 Pulje 1
M+40 - 2022 Pulje 1
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 4. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 4. september Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 1 - 18. september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 8
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 7
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 18. september Pulje 4
U9
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 20. august Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 4
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 10
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 9
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind