MENU

B. 1973, Herlev //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 2
Serie 3 Pulje 3
Serie 4 Pulje 3
Serie 6 - Forår Pulje 2
Serie 6 - Efterår
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
Kvindeserie 1 - Efterår
8-Herresenior Mester - Forår Pulje 1
8-Herresenior 1 - Forår Pulje 2
8-Kvindesenior 1 - Forår Pulje 2
Pokalen 2022 Pulje 1
Sydbank Kvinde Pokalen 2022/23 - Øst Pokal
8-M+32 1 - Forår Pulje 2
8-M+40 2 - Forår Pulje 4
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) P2
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23
U16
U16 Drenge 1 (06) Forår Pulje 2
U16 Drenge 1 (07) Efterår
U16 Drenge 3 (06) Forår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23
U15
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje B
U15 Drenge 2 (08) Efterår
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
SM FINALS U15 drenge 2 Pulje 1
U14
U14 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (09) Efterår
U14 Drenge 3 (09) Efterår
U14 Piger 1 (09) Efterår
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (09) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår Pulje 2
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår lukket pulje
U13 Piger 8-mands 1 (09) Forår Pulje 1
U13 Piger 8-mands 3 (09) Forår Pulje 2
Finals U13 Drenge 1 8-m Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 24. april Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 24. april Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 24. april Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder - 24. april Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 8. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 8. maj Pulje 6
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 8. maj Pulje 2
U10 piger 5-mands (12) begynder - 7.-8. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 22. maj Pulje 4
U10 drenge 5-mands (12) beg. - 22. maj Pulje 1
U10 piger 5-mands (12) begynder - 28. maj Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 2 - 19. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 19. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 piger 5-mands (12) begynder-19. juni Medaljest Pulje 3
U9
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 23. april Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 11
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 2
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 2
U9 piger 5-mands(13) begynder- 23. april Pulje 1, 3 baner
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 7
U9 piger 5-mands (13) 2 - 7. maj Pulje 2
U9 piger 5-mands(13) begynder- 7. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj Pulje 8
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 10
U9 drenge 5-mands (13) begynder - 21. maj Pulje 6
U9 piger 5-mands (13) 2 - 28. maj Pulje 1
U9 piger 5-mands(13) begynder- 28. maj Pulje 1
U9 drenge 5-mands (13) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes Pulje 5
U9 piger 5-mands (13) 2 -18. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 pi 5-mands(13) begynder-18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 23. april Pulje 1
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 10
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 7. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 7. maj Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 21. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 10
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 18. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 8
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 1-2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (14) 5M 3-4 SØN Pulje 1
U7
U7 piger 3-mands (15-16) -23. april Pulje 2
U7 piger 3-mands (15-16) - 7. maj Pulje 2
U7 piger 3-mands (15-16) - 28. maj Pulje 2
U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne Pulje 3
U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 16
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 17
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 15
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 14
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 13
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 20
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 19
U5
U5 drenge 3-mands (15) - 24. april Pulje 2
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 3
U5 drenge 3-mands (17) - 7.-8. maj Pulje 3
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 1
U5 drenge 3-mands (17) - 22. maj Pulje 1
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 4
U5 drenge 3-mands (17) - 19.juni Medaljestævne Pulje 3

Log ind