MENU

Farum BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Serie 5 - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 1 - 2022 Pulje 1
M+32 2 - 2022 Pulje 2
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1
M+55 11-mands - 2022 Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
Legends League række B Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 1
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 P1
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U18 Piger 2 (05-06) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 1
U17 Drenge Øst 1 E 2022 (06) P1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
U15 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 1
U15 Piger 1 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 5
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 3
U13 Piger 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 1 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1
U12 piger 5-mands (11) begynder - 21. august Pulje 1
U12 piger 5-mands (11) begynder - 4. september Pulje 2
U12 piger 5-mands (11) begynder -18. september Pulje 1, 3 baner
U12 piger 5-mands (11) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1, 3 baner
U11
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 1 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 10
U9
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 4
U9 piger 5-mands(14) begynder- 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 12
U9 piger 5-mands(14) begynder- 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13
U9 drenge 5-mands (14) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 6
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 3. september Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 1
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 piger 3-mands (16-17) - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 13
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 4. september Medaljestævn Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1

Log ind