Ringsted Pigefodbold

Indendørs U13 piger (11) håndboldmål A/B, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
821778
04-11 2023
11:00 Ringsted Pigefodbold (2) Amager Pigefodbold (2) Strøby-hallen Hal 1
UHT
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
11:00
Ringsted Pigefodbold (2)
Amager Pigefodbold (2)
UHT
821780
04-11 2023
11:20 Brøndbyernes IF (2) Ringsted Pigefodbold (2) Strøby-hallen Hal 1
6
-
0
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
11:20
Brøndbyernes IF (2)
6
Ringsted Pigefodbold (2)
0
822016
04-11 2023
11:40 Ringsted Pigefodbold (2) Roskilde Boldklub Strøby-hallen Hal 1
3
-
4
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
11:40
Ringsted Pigefodbold (2)
3
Roskilde Boldklub
4
822018
04-11 2023
12:00 Kirke Hyllinge IF Ringsted Pigefodbold (2) Strøby-hallen Hal 1
2
-
3
AIK 65 Strøby Fodbold
04. nov 2023
12:00
Kirke Hyllinge IF
2
Ringsted Pigefodbold (2)
3
822022
25-11 2023
13:20 Amager Pigefodbold (2) Ringsted Pigefodbold (2) Ringsted-hallerne Hal A
12
-
0
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
13:20
Amager Pigefodbold (2)
12
Ringsted Pigefodbold (2)
0
822024
25-11 2023
13:40 Ringsted Pigefodbold (2) Brøndbyernes IF (2) Ringsted-hallerne Hal A
2
-
9
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
13:40
Ringsted Pigefodbold (2)
2
Brøndbyernes IF (2)
9
822026
25-11 2023
14:00 Roskilde Boldklub Ringsted Pigefodbold (2) Ringsted-hallerne Hal A
2
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
14:00
Roskilde Boldklub
2
Ringsted Pigefodbold (2)
3
822028
25-11 2023
14:20 Ringsted Pigefodbold (2) Kirke Hyllinge IF Ringsted-hallerne Hal A
1
-
3
Ringsted Pigefodbold
25. nov 2023
14:20
Ringsted Pigefodbold (2)
1
Kirke Hyllinge IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 35 hold.

A = 10 hold bliver i A rækken, 5 hold rykker til B rækken til mellemrunden 13 eller 14. januar 2024.
B = 6 hold rykker i A rækken, 9 hold bliver i B rækken til mellemrunden 13 eller 14
. januar 2024.
C = 10 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 13 eller 14. januar 2024

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4 februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind