Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Fredensborg BI
1
Slagslunde-Ganløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Frederikssund IK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Virum-Sorgenfri
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Hundested IK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
15:30
Bagsværd BK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
14:00
Hornbæk IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
15:00
B. 1973, Herlev
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Virum-Sorgenfri
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
15:30
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2025
15:30
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
Lynge-Uggeløse IF
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Vinderne går videre til finalen onsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.