Benløse IF

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335594
19-08 2023
13:00 Benløsehallen
2
-
0
19. aug 2023
13:00
Benløse IF
2
Sørbymagle IF
0
335600
26-08 2023
11:00 Gørslev Stadion
2
-
6
26. aug 2023
11:00
Gørslev IF
2
Benløse IF
6
335606
02-09 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
IF Frem Bjæverskov
1
335613
fr08-09 2023
19:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
08. sep 2023
19:15
Køge BK (3)
1
Benløse IF
1
335618
16-09 2023
11:00 Benløsehallen
4
-
1
16. sep 2023
11:00
Benløse IF
4
Ejby IF Fodbold
1
335622
fr22-09 2023
18:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
2
22. sep 2023
18:00
FC Storebælt
1
Benløse IF
2
335630
30-09 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
Køge Union
3
335635
08-10 2023
12:00 Jystrup Stadion
1
-
2
08. okt 2023
12:00
Jystrup IF
1
Benløse IF
2
335641
14-10 2023
12:00 Stadion Vest
1
-
0
14. okt 2023
12:00
B. 73, Slagelse
1
Benløse IF
0
335647
21-10 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
4
21. okt 2023
13:00
Benløse IF
0
VG Fodbold
4
335653
28-10 2023
14:00 Kværkeby Stadion
1
-
1
28. okt 2023
14:00
Kværkeby IF
1
Benløse IF
1
335659
06-04 2024
13:00 Vemmelevhallen
3
-
7
06. apr
13:00
Sørbymagle IF
3
Benløse IF
7
335666
13-04 2024
13:00 Benløsehallen
UHT
13. apr
13:00
Benløse IF
Gørslev IF
UHT
335701
20-04 2024
13:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
6
-
0
20. apr
13:00
IF Frem Bjæverskov
6
Benløse IF
0
335714
27-04 2024
13:00 Benløsehallen
2
-
2
27. apr
13:00
Benløse IF
2
Køge BK (3)
2
335722
04-05 2024
11:00 Ejby Stadion
4
-
2
04. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
4
Benløse IF
2
335726
11-05 2024
13:00 Benløsehallen
3
-
2
11. maj
13:00
Benløse IF
3
FC Storebælt
2
335812
18-05 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
8
-
2
18. maj
12:00
Køge Union
8
Benløse IF
2
335818
25-05 2024
13:00 Benløsehallen
UHT
25. maj
13:00
Benløse IF
Jystrup IF
UHT
335822
01-06 2024
13:00 Benløsehallen
01. jun
13:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
335828
08-06 2024
12:00 Ramsøhallen
08. jun
12:00
VG Fodbold
Benløse IF
335835
15-06 2024
13:00 Benløsehallen
15. jun
13:00
Benløse IF
Kværkeby IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind