TURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 16

    • 17:00 - 19:30

      Ikast Football Club

      Thrigesvej 17
      7430 Ikast
    • 16:00 - 18:30

      Sønderris SK

      Krebsens Kvarter 58
      6710 Esbjerg V
    • 17:00 - 19:30

      Kjellerup IF

      Hasselvej 13
      8620 Kjellerup
    • 16:00 - 18:30

      Jelling fS

      Kathrinelund 1
      7300 Jelling
    • 10:00 - 12:30

      Gødvad GIF

      Arendalsvej 91
      8600 Silkeborg
    • 10:00 - 12:30

      Hammerum IF

      Frølundvej 41
      7400 Herning
  • Uge 17

    • 16:00 - 18:30

      Brønderslev IF

      Gl. Agdrupvej 17
      9700 Brønderslev
    • 14:00 - 16:30

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning
    • 17:00 - 19:30

      Vejle Boldklub

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 13:00 - 15:30

      Hobro IK

      Amerikavej 9A
      9500 Hobro
    • 10:00 - 12:30

      Varde IF

      Lerpøtvej 55
      6800 Varde
    • 10:00 - 12:30

      Grundfør UI

      Algade 6A
      8382 Hinnerup
    • 10:00 - 12:30

      BNS

      Skolevej 21C
      6400 Sønderborg
  • Uge 18

    • 17:00 - 19:30

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 15:00 - 17:30

      FC Horsens

      Ternevej 83
      8700 Horsens
    • 17:00 - 19:30

      Try/Thorshøj B

      Hjørringvej 222B
      9750 Østervrå
    • 15:00 - 17:30

      Tarp B

      Bryndumvej 14
      6715 Esbjerg N
    • 11:00 - 13:30

      Romalt IF

      Romalt Boulevard 21
      8960 Randers SØ
    • 11:00 - 13:30

      Esbjerg IF 92

      Lykkegårdsvej 11
      6700 Esbjerg
  • Uge 19

    • 16:00 - 18:30

      Nordvestmors BK

      Poulsen Dalsvej 12
      7950 Erslev
    • 17:00 - 19:30

      IF Fremad Nørhalne

      Gustav Zimmersvej 27
      9430 Vadum
    • 17:00 - 19:30

      Støvring IF Fodbold

      Kr. Østergårdsvej 2
      9530 Støvring
    • 15:30 - 18:00

      Vester Hassing GF

      Halsvej 199 B
      9310 Vodskov
    • 10:00 - 12:30

      Sønderborg Fremad

      Kærvej 55
      6400 Sønderborg
    • 10:00 - 12:30

      Svenstrup-Godthåb IF

      Bautastenen 27
      9230 Svenstrup J
  • Uge 20

    • 17:00 - 19:30

      Roslev IK

      Viumvej 13 A
      7870 Roslev
    • 17:00 - 19:30

      FC GOG Fodbold

      Stadionvej 15
      7323 Give
    • 13:00 - 15:30

      Skalborg SK

      Hobrovej 437
      9200 Aalborg Sv
    • 10:00 - 12:30

      Vorup FB

      Møllevangsvej 9
      8940 Randers SV
    • 10:00 - 12:30

      Brande IF

      Ågade 16
      7330 Brande
  • Uge 21

    • 13:00 - 15:30

      Tistrup Boldklub

      Stadionvej 21
      6800 Varde
    • 17:00 - 19:30

      Glejbjerg SF

      Stadionvej 2A
      6752 Glejbjerg
    • 10:00 - 12:30

      Hersom/Bjerregrav IF

      Naundrupvej 7
      9632 Møldrup
  • Uge 22

    • 16:00 - 18:30

      Hjallerup IF

      Idræts Alle 1
      9320 Hjallerup
    • 16:00 - 18:30

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
    • 10:00 - 12:30

      Lundergård IU

      Bodøvej 13
      9800 Hjørring
    • 11:00 - 13:30

      Skibsby-Højene IF

      Vellingshøjvej 380
      9800 Hjørring
  • Uge 23

    • 10:00 - 12:30

      Nibe B

      Hobrovej 38
      9240 Nibe
    • 13:00 - 15:30

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
  • Uge 32

    • 15:00 - 17:30

      Gauerslund IF

      Fælleshåbvej 11
      7080 Børkop
    • 10:00 - 12:30

      Hammel GF

      Stadionvej 7
      8450 Hammel
  • Uge 33

    • 16:00 - 18:30

      Sydmors IF

      Smedebjergevej 43
      7980 Vils
    • 10:00 - 12:30

      Egebjerg IF

      Egevej 5
      8700 Horsens
    • 16:00 - 18:30

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 14:00 - 16:30

      Ribe BK

      Sportsvej 8
      6760 Ribe
    • 11:00 - 13:30

      Aars IK

      Lyngsøvej 4
      9600 Aars
  • Uge 34

    • 16:00 - 18:30

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
    • 16:30 - 19:00

      St. Restrup IF

      Frejlev Skolevej 7
      9200 Aalborg Sv
    • 17:00 - 19:30

      MorsØ FC

      H.C Ørstedsvej 15
      7900 Nykøbing M
    • 16:00 - 18:30

      Stavtrup IF Fodbold

      Søholmvej 4
      8260 Viby J
  • Uge 35

    • 15:00 - 17:30

      Skørping IF Frem

      Himmerlandsvej 63
      9520 Skørping
    • 14:00 - 16:30

      Vodskov IF

      Vodskovvej 15
      9310 Vodskov
    • 16:30 - 19:00

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
  • Uge 36

    • 16:30 - 19:00

      Sabro IF

      Damvej 110
      8471 Sabro
    • 15:00 - 17:30

      Kibæk IF

      Velhustedvej 15
      6933 Kibæk