Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. maj
17:00
Aalborg Freja
Brønderslev IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Aalborg Freja
RKG (2)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
RKG (2)
LKB/Gistrup (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
LKB/Gistrup (1)
Aalborg Freja
U8 Drenge B (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Aalborg Freja
Øster Sundby B32
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Aalborg Freja
SSB/RKG
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 841
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
Aalborg Chang (3)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
B52/Aalborg
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aalborg Freja
Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aalborg Freja
Nibe B
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aalborg Freja (3)
Team Østvendsyssel (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Aalborg Freja (2)
Nibe B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aalborg Freja (2)
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Aalborg Freja
Als B
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
Aalborg Freja
Støvring IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Aalborg Freja
FC Dansom (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Aalborg Freja
Grenaa IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Aalborg Freja
Hjørring IF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
B52/Aalborg
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Aalborg Freja (2)
Skalborg SK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Aalborg Freja
AaB
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Aalborg Freja
Team Østvendsyssel
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 841
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
M+40 - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje A
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aalborg Freja
AaB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Aalborg Freja
Oversidder
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aalborg Freja (2)
Nibe B (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aalborg KFUM (5)
Nibe B (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
St. Restrup IF (1)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
St. Restrup IF (2)
Aalborg Freja (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aalborg KFUM (3)
RKG (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aalborg KFUM (4)
RKG (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
St. Restrup IF (3)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
St. Restrup IF (4)
Svenstrup-Godthåb IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Svenstrup-Godthåb IF (3)
Aalborg KFUM (5)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Nibe B (1)
St. Restrup IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
RKG (1)
St. Restrup IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Aalborg KFUM (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Aalborg Freja (1)
Aalborg KFUM (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
RKG (2)
St. Restrup IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Nibe B (2)
St. Restrup IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Aalborg Freja (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Nibe B (1)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aalborg KFUM (5)
St. Restrup IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Svenstrup-Godthåb IF (1)
RKG (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
St. Restrup IF (2)
Aalborg KFUM (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aalborg Freja (1)
RKG (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aalborg KFUM (3)
St. Restrup IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 220
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Nibe B (2)
Svenstrup-Godthåb IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
St. Restrup IF (3)
Aalborg Freja (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
25. maj
17:30
Aalborg Freja
Vejgaard B
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalborg Freja
Gug B
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aalborg Freja
Vejgaard B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
IK Vest 1971
Aalborg KFUM
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Aalborg KFUM
Aalborg Freja
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Vejgaard B
IK Vest 1971
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Aalborg Freja
Oversidder
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Aalborg Freja
Nørresundby FB
M+32 A - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aalborg Freja (3)
Try/Thorshøj B (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Aalborg Freja
Vejgaard B
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Aalborg Freja
LKB/Gistrup
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
St. Restrup IF
Aalborg Freja
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Gug B
Aabybro IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aalborg Freja
Gug B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Aabybro IF
St. Restrup IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 194
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Aalborg Freja
FC Ljiljan, Ålborg
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Aalborg Freja (1)
Øster Sundby B32 (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Aalborg Freja
Vodskov IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Aalborg Freja
Nibe B
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:15
Aalborg Freja
Aalborg Chang
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Aalborg Freja
Støvring IF
M+40 - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aalborg Freja
Grindsted U. IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Aalborg Freja
Nordens Paris FC (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Aalborg Freja
Jetsmark IF
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Aalborg Freja
Skalborg SK
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Aalborg Freja
Hals FS
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 182
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Aalborg Freja
Skjold Sæby/Voersaa IF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Hals FS
NUBI
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 182
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
NUBI
Aalborg Freja
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 182
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Aalborg Freja
Nørresundby FB
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 942
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
UHT
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 471
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:00
Aalborg Freja
Vegger IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Aalborg Freja (3)
Holtet IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Aalborg Freja (2)
FC Vesterbro, Aalborg
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aalborg Freja (1)
Nordens Paris FC (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Aalborg Freja
Nr. Kongerslev IF
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Aalborg Freja
St. Restrup IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Aalborg Freja
Hjørring FK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Aalborg Freja
Skive IK (E)
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Aalborg Freja
Oversidder
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Aalborg Freja
Brønderslev IF
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 253
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Aalborg Freja
Voersaa IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Aalborg Freja
Aalborg KFUM
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Aalborg Freja
VGH
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 841
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:00
Aalborg Freja
LKB/Gistrup
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Aalborg Freja
Vejgaard B
M+32 A - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aalborg Freja (1)
Vejgaard B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:00
Aalborg Freja
TSV
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Aalborg Freja (2)
Nordens Paris FC (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 107
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Aalborg Freja
Nørresundby FB
M+40 - 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje A
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Aalborg Freja (1)
Aalborg Chang (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 106
|